Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért jelenik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért jelenik meg álmaimban az első szerelmem időnként?

Figyelt kérdés

Boldog házasságban élek, két gyerekünk van. Jobb és szerető társat elképzelni sem tudnék.

Érthetetlen, hogy miért álmodom még mindig az első szerelmemmel. Tény, hogy hatalmas szerelem volt, csúnya vége lett és nagy hatással volt az életemre. Nyolc évig vergődtem miatta, amikor megismertem a férjemet és el tudtam engedni.


2014. jún. 30. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
8 év után meglepő lenne, ha eszedbe sem jutna. Ez csak ennyi. Én nem ragoznám túl, és nem magyaráznék bele semmit. Már most is túl sokat foglalkozol vele, hogy egyáltalán kiírtad ide ezt a kérdést. Most akkor lezártad, vagy csak pótszert találtál, aki vígasztal? Döntsd el ki kell és foglalkozz azzal! A többit meg felejtsd el!
2014. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez mindig ilyen egyszerű, a volt kapcsolataid, főleg ha ilyen nagy volumenű volt, azok igenis hatással vannak rád, nem feltétlenül azt jelenti az álmod, hogy még mindig rá vagy kattanva, de azt sem lehet kizárni, te viszont tudod a választ, csak ne hazudj magadnak és akkor tudni fogod, hogy a sérelmeidet dolgozod fel éppen, vagy esetleg még mindig az érzelmek miatt vannak az álmok.
2014. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem akarok tőle semmit. Nem várok tőle semmit. Nem is tudom elképzelni, hogy a férjemen kívül bárki más legyen valaha.

Őt jópár éve nem láttam. Annyit tudok, hogy az élete eddig nem alakult túl jól. Érdekes, hogy álmomban olyan külsővel jelenik meg, mint amikor én imsertem.

2014. jún. 30. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak benned még sérelmek, ezért álmodsz vele, ne foglalkozz vele és igyekezz tudatosan megbocsájtani neki mindent, ettől elmúlhatnak az álmok.
2014. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!