Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit ronthattam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit ronthattam el szerintetek?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jól működő barátság extrákkal kapcsolatom egy lánnyal, akivel tényleg jó barátok lettünk, mindent meg tudtunk beszélni, jól éreztük magunkat mindig egymás társaságában és a szex is fantasztikus volt. 10 hónapig tartott, de a lány belém zúgott és többet akart, miközben az elején tisztáztuk, hogy ennyi lehet csak és nem több. Mit kellett volna másképp csinálnom? Volt már olyan, aki hasonlóan járt közületek? Bele merjek vágni egy újabb kapcsolatba ezek után?

2014. jún. 30. 14:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az életedet rontottad el kedvesem
2014. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem hülyítetted egy kicsit?

Mondtad neki pl, hogy 'szeretlek', 'imádlak' stb?

2014. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért. Nem a tiédet, a lányét.
2014. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Azután mi volt,hogy közölte beléd esett? Befejeztétek?
2014. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
1., 3. vicces, persze fordított esetben az lenne, hogy mit képzel a faszi magáról, miért nem képes felfogni, hogy csak szex
2014. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Remélem azért nem rontottam el az életemet emiatt. Sok szép emlékem maradt és neki is :) Nem hülyítettem, direkt nem mondtam neki olyanokat, amik alapján többet gondolhatott volna, megpróbáltam végig korrekt maradni...A vége az lett, hogy megkérdezte lehet-e komolyabb jövője a kapcsolatunknak és miután mondtam neki, hogy sajnos nem, ezek után azt írta, hogy vége...
2014. jún. 30. 15:05
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha szereted kezdj bele.ha nem akkor hagyd és ne hülyítsd
2014. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Sok lány nem nagyon tudja külön választani a csak szexet és a komolyabb érzelmeket. Főleg,ha több időt töltötök el együtt. Nem véletlen mondják,hogy az ilyen "kapcsolatokban" az egyik fél sérülni fog jó eséllyel.:/

Én is voltam ilyenben,különbség,hogy engem a pasi hülyített.

2014. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen, az esetek nagy részében a lány sérül.


Sjanos a lányok nagy többségében működnek az érzelmek, max. titkolják a pasi előtt. De mindenben szerelmet látnak a férfi részéről, pl. séta, ölelés, fagyi stb, ami egy férfinak max. a szex mellett egy-két gesztus.

2014. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ezek a kapcsolatok ált. így érnek véget. Nem hiszem, hogy a kérdező rontotta volna el, egyszerűen a helyzet olyan ami ideális ahhoz, hogy kialakuljon a szerelem.


Én sose mennék bele ilyesmibe pont mert tudom, hogy én nem tudom az érzelmektől külön választani.

2014. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!