Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Snoop Dogg-ra és Wiz Khalifa-r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Snoop Dogg-ra és Wiz Khalifa-ra miért buknak a csajok?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön a csajoknak,pedig magas és vékony,megnéztem 193cm és 75kg.De ugyanígy Wiz Khalifa.

Ennyire jóképűek vagy jó a stílusuk?


2014. jún. 30. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten undorítóak. :)
2014. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert gazdagok, meg sz*r zenét csinálnak. És hát tudni illik, hogy manapság a sz*r zene a jó.

Akik manapság ilyeneket hallgatnak, azok nem tudják szerintem hogy Snoop mekkora arc volt régen, milyen zenéket gyártott. Amikor Snoop kezdte a szakmát Wiz szerintem még az apja f**zába se volt. :D

2014. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert igazi laza niggák akik egy kövér jointtal kezdik a napot :D
2014. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagy a kárjuk
2014. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert sok a pénzük.
2014. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se kellene.
2014. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy népszerű afro személy mindig is kuriózum volt a fehéreknek, persze akik érdeklődnek a kultúrájuk iránt.


Rengeteg pénzük van, olyan apartmanjuk van hogy tucatjával medencéznek jobbnál jobb nőkkel, őket a hírnév és a vagyon tette kedveltté. Vannak átlagos feketék is akik kitudnak öltözni mégsem kapják utánuk a fejüket


Nekik már tenni sem kell azért hogy megkapjanak valakit

2014. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése, de nem kedvelem őket. Pláne nem bukok rájuk.
2014. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

pénz...

Amúgy nekem kifejezetten ellenszenves mind2.

De ízlések és pofonok..

2014. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
A négerek undorítóak. Csináljunk sok fehér gyereket és szaporodjuk hát túl őket. Nyomjon zöld kezet, aki velem tart, white power!:D
2014. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!