Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek en vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek en vagyok a rossz? Mert mindig en vagyok bantva.

Figyelt kérdés
Baratommal 4 honapja jottunk ossze es 1 honap mulva idekoltoztem hozzajuk.O a keresztszuleivel el (hosszutortenet) es a nagy lakas mellett mikor osszejottunk elkezdtek baratom meg a keresztapja csinalni a mellette levo picit.Es ez lett a baratome.Mondtak keresztszulei hogy nyugodtan koltozzek ide.De ez egy szr dontes volt... azota rossz minden.Otthon sem volt jo mert mindig engrm bantott mindenki es itt is..Keresztapja folyton szivat es elkell viselnem mert masok szerint neki ilyen a stilusa,baratom nem all ki mellettem...Minden bajukra van.Nem tudunk elmenni sehova mert keresztszulei mindig adnak neki munkat.Mikor osszejottunk akkor kezdtek el a kishazat ugye amibe meg segitettem is..aztan kesz lett.Most betonplatzot csinalnak azota..szinte minden nap 7kor kelnek es baratom egesznap kint van en meg itt unatkozok es azt akarjak hogy egesznapom a rendrakasrol szoljon.Merthogy kiadtak a kezeikbol a baratom nekem es hogy nem volt mostva zoknia meg nem fozok (mibol?!)..Azert nem mostam mert nem volt mosoporunk..Mindig anxatol kell penzt kernem.Mindent mrgszabnak nekem.Ok akarjak beosztani az eletemet.Holnap megyek dolgozni de itt is mindenbe belemagyaraznak...Nagyon elegem van..hazakarok menni de ok azt mondjak ne menjek mert akkor bebizonyitom hogy ennyit er a baratom meg csak elfutok a problemak elol...Ja...kb mar 5* megsiratott keresztapja aztan ne menjek haza.Nagyon megszokott bantani mindig.Elegem van..Bevagyok csavardva..Mit tegyek?????
2014. jún. 30. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hun laktok csaje?
2014. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg hogy erezzem itthon magam...ja...hogyan? Mikor nem egyszer megmondta a keresztapja hogy ez nem az en lakasom hanem a baratome csak idekoltozhettem..Aztan csodalkoznak ha nem nagyon jarok ki az udvarra...Mert mar ezt is megkaptam hogy nem beszelek veluk..Hat oka van
2014. jún. 30. 17:08
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg hogy ingyen lakok itt...,hogy nem segitek nekik semmibe..Szerintem mikor megkernek mindig segitek.De nem kernek meg soha.Volt hogy el is mosogattam bent naluk..Nem ertekelik.Nagyon rossz.Felek hazaindulnibis higy mit szolnak..De en mar a kapcsolatunkat sem akarom ezek utan..Nekem ennyit nem er..
2014. jún. 30. 17:10
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg azt mondtak hogy ha akartak volna akkor mar elmartak volna tolem a baratom(ahogy az elozot is elmartak)de hogy nem teszik csak azert mert akkor a baratom megint letort lenne
2014. jún. 30. 17:12
 5/11 A kérdező kommentje:

+..

Aztmondtak ma higy nem akarjak hogy a fejukre nojjek..Mert nincs most sok penzuk es hogy stb..Soha nem eszek bent csak azt ami nekunk van itt kint.Ha egy almank van akkor egy alman is elelek egesz nap.De azert is lelettem bszva.. mert hogy lehet hogy en elelek alman de baratom nem fog almat enni fogjam fel...Bocsi hogy kapkodva irok de ma is jol megsirattak... es hianyzik minden.Mar baratnoim sincsenek mert nem mehetek el sehova mert hogy en "haziasszony" vagyok itt van dplgom rendet rakni meg a gyerekekkel jatszani meg neha vigyazni rajuk meg segiteni bent a hazban..stb..Pl anya kapott tesomektol 12Ft os kozmetikai utalvanyt szulinapjara de nem tudja felhasznalni mert dolgozik egesz nap es nekem adta.Ezt sem merem elmondani nekik mert aztmondanak szorom a penzt..holott nem fizetek semmit.. Meg mar baratom is felveszi a stilusukat..azt mondta mikor mondtam higy haza akarok menni higy (kiabalva) egesz eletedben anyad nyakan akarsz elni?? 18/L

Haza akarok menni!

2014. jún. 30. 17:19
 6/11 A kérdező kommentje:
*12 ezer
2014. jún. 30. 17:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Valaki irjon legyszi!
2014. jún. 30. 17:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Eleve hiba volt ilyen rōvid idő után összeköltözni. Meg szerintem az is,h mégcsak nem is te meg ő költöztetek össze,hanem még a rokonai is ott vannak. Miért kellett így elkapkodni?
2014. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom...szerettem.Azt hittem jo lesz

Dehat kiismertem mindenkit

2014. jún. 30. 17:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj a hibáidből,mert ennek igy nincs értelme.
2014. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!