Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha itt majdnem minden csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt majdnem minden csaj azt mondja, a kicsit izmosak jönnek be neki, miért mégis a kigyúrt test a menő?

Figyelt kérdés

Általában itt a kérdéseknél rengeteg lány írja azt hogy nem kell kigyúrt test, nekik a kevesebb izom jön be. Oké. De mégis a net tele van olyan képekkel hogy a csávónak dinnye méretű mellizmai vannak és mindenki arra folyatja a nyálát. Miért? Rettenetesen érzem magam az alig látható mellizmaimmal, legszívesebben mindig nagykabátban járnék :S

Egyébként miért elfogadott azt mondani hogy valakinek a kevesebb izom tetszik? Úgy értem, ha valaki azt mondja a kigyúrt jön be neki, egyből le van oltva hogy milyen bunkó meg csak a külső számít meg akármi, pedig a "kevesebb izom tetszik" ugyanolyan bántó lehet annak akinek kigyúrt teste van. Ez miért van így?


2014. jún. 30. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
mert nem edzel.
2014. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te nem annak a csajnak a testvére vagy, aki az imént írta, hogy "szégyellem a B-s melleimet, legszívesebben mindig nagykabátban járnék."
2014. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ó, ha lehetne kérdést felpontozni... :D
2014. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
99%-nak az izmost test tetszik. De mindjárt megjön az 1%, hogy ez nem is igaz.
2014. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ami a csajoknál a kicsit izmost jelenti ahhoz annyi edzés kell meg jó kaja hogy egyszerű ember munka mellett a lelkét kiedzi, és a végére rá jön, mint én is hogy a csajok végett nem érdemes 1 kilót se megemelni. 26f 177cm 93kg, 3 éve edzek 62voltam...
2014. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a kicsit izmosak és a nagyon izmosak is.
2014. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

1% jelen!

Bocsánat, de nem tudom megítélni, mert nekem nem az izmos, kigyúrt fiúk tetszenek. Sőt. Általában rájuk sem nézek, engem valahogy tényleg taszítanak. Aztán ki tudja...? Lehet, hogy végül a sors fintoraként egy ilyen srácba szeretek bele, de egyelőre lehetetlennek tartom.

Amúgy az én környezetemben nem az ilyen test az etalon. Szóval érdemileg tényleg nem nagyon tudok hozzászólni a miértekhez.

2014. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert azt hiszik a szteroid meg tudja védeni őket csak az a gáz hogy bele szúrsz 1 tűt aztán úgy elszáll vissza se jön
2014. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!