Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyűlölőnek számítok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölőnek számítok, ha több női tulajdonságot is utálok?

Figyelt kérdés
Ezek között van az álszentség, a meggyőződéses hazudozás, szeszélyes, kiszámíthatatlan viselkedés, torz értékrend, stb...

2014. jún. 30. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek férfiakban is megtalálhatóak...
2014. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Azért vagy nőgyülölő, mert ezeket a viselkedésformákat/tulajdonságokat a nőknek tulajdonítod, általánosítasz...
2014. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy ezek nem női tulajdonságok. Mondjuk érdekes anyád lehet, ha ezek ugranak be előre:D
2014. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1 kérdésem van: Ennek ellenére élvezed a nőket?


Az 1 dolog, hogy tisztában vagy ezekkel a tulajdonságokkal, de attól függetlenül jó vagy náluk, kielégítetted velük a szexuális igényeidet és megtaláltad a szerepüket az életedben és élvezed a velük eltöltött időt?

2014. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyugi én sem csipem őket.
2014. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es

Hetero vagyok, nem is tudok másmilyen lenni. Viszont nem vagyok vonzó számukra, tehát nincsenek sikereim náluk.

2014. jún. 30. 22:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Női tulajdonságok -.- uristen mekkora barom vagy te kérdező...
2014. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is szeretlek!
2014. jún. 30. 22:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak az a baj, hogy ezek nem női tulajdonságok. Tehát inkább korlátoltnak számítasz (lehet másban nem, de ebben a dologban igen), mert néhány rossz emberi tulajdonságot kiragadsz és kivetítesz a nőkre, miközben mintha valami szemellenzővel járnál, a férfiakról el sem tudod képzelni, ha jól értem.

De ez a te dolgod.

2014. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerinted, a hazudozás az pont annyira csak a nőkre jellemző, mint az, hogy puncijuk van vagy menstruálnak. Ehhez csak gratulálni tudok. Ha trollkodsz akkor minden elismerésem, ha viszont tényleg ennyire ostoba, ahhoz is gratulálok, mert ez már teljesítmény.
2014. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!