Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a héten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a héten ne aggódjam magam betegre, ha barátom elutazik?

Figyelt kérdés

Barátom elmegy fesztiválra holnap. Nincs semmi önbizalmam és nagyon-nagyon szeretem, fogalmam sincs hogy bírom ki hogy nem is beszélünk egy hétig, ráadásként sokszor eszembe jut hogy mennyi jó csaj lesz ott... Tudom hogy barátom szeret engem, de én a helyében simán dobnám magam (mármint ha olyan barátnőm lenne mint amilyen én vagyok, úgy hagynám el hogy csak na) Attól nem félek hogy megcsal, attól félek minden nap hogy egy csajt jobbnak talál mint engem, és engem elhagy érte, és hát most ha megismer embereket, erre nagyobb esély van mint a szürke hétköznapokban. Meg hát tényleg az "alap" hiányérzet, szerelmes vagyok, legszívesebben folyton vele lennék, még nem volt ilyen hogy több napig nem beszéltünk.

Azon kívül, hogy napi 20 óra körüli időt töltök majd a gép előtt játékokkal, mit tudok csinálni hogy eltereljem a gondolataim?


2014. jún. 30. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elhinni végre, hogy egy fasza csaj vagy, akit a barátod nem véletlenül választott. Nem fog elsőre menni.

Mozdulj ki, ne ülj egész nap a gép előtt.

Meg próbálj kicsit többet aludni négy óránál.

2014. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ki szoktam menni bicajozni napi olyan egy órát, az mondjuk jó kikapcsolódás, de azon kívül túl sok mindent nem tudok odakint csinálni :D

Ha nem hullafáradtan fekszek le, hogy azonnal elaludjak, akkor csak forgolódok és ráparázok a dologra o.O

2014. jún. 30. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!