Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok, melegek! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, melegek! Mi a véleményetek a melegfelvonulásról?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 00:30
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
35%
hogy télen kéne rendezni, pucér melegfelvonulást!
2014. júl. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 Misa-chan55 ***** válasza:

Semmi baj nincs vele.

Nekem csak meséltek róla, de ahogy láttam videon mindenki jól érezte magát (néhányan kicsit túlzottan is:D)

2014. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
39%
én egyáltalán nem értem mi értelme ennek.. mármint akkor heterofelvonulás miért nincs? vagy aszexuális? vagy kecskeszexuális? 0.o
2014. júl. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
10%
Miért "meleg"? Homoszexuális. Ne rontsuk már el a meleg szót ezzel a hülyeséggel.
2014. júl. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:
64%

A céljával, eszméjével semmi gond. Ahogy kivitelezik, kissé távol áll tőlem, de felőlem. Ahogy viszont itthon kezeli a többség az a nem túl szép. Bár talán a mód, ahogy előadják a mondandójukat nem is szerencsés: a büszkeséget sokan félreértelmezik, azt hiszik külön jogokat akarnak, pedig csak egyenlőeket. Imho ebből jön a sok konfliktus. Bár lehet tényleg csak ilyen radikális módon lehet terjeszteni a tolarenciát.

Amúgy nem megyek, nem is tervezem, mert az egyenlő lenne egy teljeskörű comingouttal, amit kis hazánkban nem mernék megkockáztatni. 21f

2014. júl. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
79%
Engem zavar, hogy a feltűnési viszketegségűek túlzásba viszik a frlvonulás valódi célját és ők terelik csak undorító irányba a melegség szellemiségét. (nem vagyok meleg de biztos vagyok benme, hogy vannak olyan melegek akik szintén undorítónak tartják a rózsaszín kamion tetején balerinaruhában és magassarkúban fekete műbrokit nyalogató hidrogénszőke csontsovány fiúkat.)
2014. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
16%

A homoszexualitás egy betegség, nem kellene ezt kivinni utcára. A Down-kórosok sem mennek ki felvonulni.

Régen felakasztották a melegeket, Isten és a kereszténység is elítéli az azonos neműek viszonyát.

Sőt, ez manapság már egy politikai propagandának is nevezhető, így akarják lebutítani a fiatalokat, hogy sokan melléjük álljanak, nekik meg egyre több pénzük legyen. Arra megy ki a játék, hogy kihaljon a normális értékrend.


Tévedésbe ne essünk. Én nem ítélem el a homoszexuálisokat. Csak ne vonuljanak fel, meg ne követeljék a törvények módosítását.

Viselkedjenek úgy, mint régen...

2014. júl. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
47%
Hűha mindjárt kezdődik az oltás, bátor vagy utolsó. Seggbe leszel ...va xD
2014. júl. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
56%

Majomparádé.

A melegek, akik kimennek, feltűnési viszketegségben szenvedő majmok.

A heterók, akik mocskolódni mennek ki, szintén semmirekellő idióták.:)

2014. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
74%

Tök jó, hogy van, nem csak a felvonulás hanem a Pride úgy általában.

A kultúrális programok, bulik, fimvetítések fontos részét képzik az LMBTQA+ közösség életének, és a város életének is.


A kiabálós-dobálós úriemberek és hölgyek meg jó hogy jönnek. Legalább nem egy arctalan szivárványszínű masszát látnak, hanem egyéneket. Ha már mint embereket látják a queer közösséget, az már előrelépés.

Amiket üvöltöznek, azt a felvonulók már amúgyis hallják a mindennapi életben, plusz egy már nem oszt, nem szoroz.


"Régen felakasztották a melegeket, Isten és a kereszténység is elítéli az azonos neműek viszonyát. "

Régen a keresztényeket is felakasztották. Olvastam egy nagy fekete könyvben...mi is volt a címe? XD Leviticus egyébként tiltja a hajvágást, kevert anyagú textíliák viseletét és a tengeri állatok fogyasztását is...gondolom a fodrásszalonokat és a halászcsárdákat is leköpködöd a "szeresd felebarátodat mint temagadat" passzus jegyében. Meg utánna a tükröt is, hogy meglegyen a balansz.

Egyébként elég sok vallás létezik, most az hogy a tiéd épp mit mond, nem igazán határozza meg az emberi jogokat.

"Tévedésbe ne essünk. Én nem ítélem el a homoszexuálisokat."

Még jó hogy nem. Pár sorral előbb még kivégzésről beszéltél. Képzeljük el, mi lenne ha TÉNYLEG elítélnéd.


"én egyáltalán nem értem mi értelme ennek.. mármint akkor heterofelvonulás miért nincs? vagy aszexuális? vagy kecskeszexuális? 0.o"

Szerintem jöhetsz fursuitban is, tudtommal senki nem tiltja meg.

Ha te a fekete-szürke-fehér-lila zászló alá csatlakoznál, hajrá. Szerintem mennek AVEN-ék is, hajrá.


A heteró felvonulás meg pont olyan értelmes dolog lenne mint a "nemfogyatékos" parkolóhelyek kijelölése. Tudod, csak hogy mindenki tudja a helyét. De ha neked ez okoz örömet, szervezd meg. Senki nem tiltja.


"A Down-kórosok sem mennek ki felvonulni."

Tudtommal a Down szindrómás emberek is kimehetnek az utcára...sőt, én többüket is ismerek akik aktív, dolgozó tagjai a társadalomnak. Attól hogy eggyel kevesebb ránc van a tenyeren, még nem fordul ki a kezedből a meló. Sőt, sokkal becsületesebb, motiváltabb munkaerők, mint a többségi átlag. Március huszoneggyedikén meg olyan banzáj szokott lenni, hogy ihajj-csuhajj. (A Down szindróma világnapja, a dátum utalás a kromoszómákra).

2014. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!