Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Van valaki aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Van valaki aki szerelmes, de reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés
Rajtam kívül persze. Egyre rosszabb ez az érzés, főleg, hogy régóta tart már. Ti hogy tudtok ezzel együtt élni? Ráadásul, még az is bonyolítja az egészet, hogy lehet, hogy kölcsönös a vonzalom a kiszemelttel (legalábbis mintha azt mutatná, de nem tudok róla meggyőződni), mégse lehet ebből semmi. Van még valaki hasonló helyzetben?

2014. jún. 28. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van. Túl egyszerű lenne a dolgunk.. :D

Teljesen ebben a helyzetben vagyok, úgy érzem, mintha kerülgetnénk egymást, de már vagy fél éve. Néha biztos vagyok benne, hogy kölcsönös, néha pedig kiszaladnék a világból mert nem az.

Rosszul tudok vele együtt élni, de mit tehetnék, el kell fogadnom. Kezdeményezni nem fogok/merek, nem akarom, hogy belerondítson a barátságunkba.

2014. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor még helyzetünk is ugyanaz. Nálam is ez van, egyszer így hiszem, egyszer úgy. Vagy inkább egyszer ezt mutatja, egyszer azt. Ez így sokkal nehezebb amúgy szerintem. De hát ez van, nincs mit tenni :/
2014. jún. 28. 22:41
 3/3 anonim válasza:
én is ilyen helyzetben vagyok,reménytelen.Persze ha csak meglátom ,már összerándul a gyomrom.....
2014. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!