Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb olyan fiú, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb olyan fiú, aki a korosztályomba tartozik, egyáltalán nem tetszik. Miért lehet ez? Mi baj van velem? (lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Nem azért írom ezt, mert ennyi idősen feltétlenül "pasizni" szeretnék, és mindenképpen járni akarok valakivel, csak attól félek, hogy van velem valami gáz, és ez kezd megijeszteni. A sulimba járó fiúk szinte egyáltalán nem fognak meg, körülbelül 2-3 olyan van közülük, akiről úgy gondolom, hogy jól néz ki, és tetszenek külsőleg. Ha nézek egy sorozatot, abban sem a nagyjából velem egykorú fiúk tetszenek, hanem a huszonévesek. Csak egy példa:A Teen Wolf című sorozat tele van egy csomó tizenéves fiúval, akik jól néznek ki, de nekem mégis ő tetszik a legjobban: [link] Ráadásul az egyik tanárom iránt is érzek valamit. Mi baj lehet velem? Miért nem tetszik senki a korosztályomból? Meg alapból ha látok egy képet egy tipikus tizenéves fiúról,felnyalt hajjal,póló nélkül,telefonnal fotózva magát,azt egyáltalán nem tartom helyesnek. De manapság mindenki ilyen. Mit tehetnék? Mi baj van velem? :(

2014. júl. 1. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Huszonéves nem fog veled foglalkozni, mivel illegális hústermék vagy még... Majd egy év múlva szabad az út... Akkor majd csemegézhetsz 30-40 éveseket is... Mert legális lesz veled a szex... Addig még nem mernek megkörnyékezni.
2014. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

kb addig olvastam h "járni akarok".

miért is? édes istenem.....-.-

2014. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Na, most képzeld el... Jönne egy ilyen Teen Wolf gyerek, és meg akarna húzni... ŐSzintén, benne lennél? Hogy napi rendszerességgel durva szexet akarjon veled? Biztos kellenek neked a huszonévesek, akik finom csemegeként tekitnenek rád?
2014. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként ez azért nem egyoldalú... Sok tizenéves srác sem rólatok álmodozik, hanem a nagymellű huszon-harminc éves nőkről.. Ritka az, hogy egy tizenéves srác korabeli lányra vágyik... Inkább 18 felett szoktak fejükhöz kapni a srácok, hogy a tinicsajok sokkal vonzóbbak.
2014. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
jaj, megszoktuk már, nem csk te, hanem szinte az összes korodbeli tini csitri defektes ízlésvilággal rendelkezik és szinte minden magyar, fehér fiút rondáztok -.-
2014. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Szerintem nincs "baj" veled. :)

Csak gondolom nevetségesnek találod a te korodbeli fiúk viselkedését. És a kinézetüket, amivel én egyetértek. Borzasztó az a felállított haj :D.

Szerintem azért tetszenek az idősebbek, mert érettebbek és normálisabbak.

A te korodban lettem szerelmes először komolyabban, én is idősebb srácba. Plátói volt :D.Ne foglalkozz azokkal, akik oltogatnak, a kérdés miatt. Hiszen nem te határozod el, hogy most szerelmes leszel :D. Csak megtörténik, és mindenkinél más korban.

2014. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Nincs veled semmi gond, ebben a korban ez így szokott lenni, majd megváltozik idővel :) A mai tizenéves fiúkat látva pedig ezen egyáltalán nem lepődöm, többet foglalkoznak a külsejükkel, mint lányok, tiszta röhejesek.

Álmodozz csak nyugodtan ;) Ráérsz még beleszeretni egy srácba, aki nem elérhetetlen. :)

2014. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
#2-re meg ráfér egy kis szövegértés gyakorlás -.-'
2014. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az azonos korú fiúk sosem tetszettek csak az 1-2 évvel idősebbek. És a Teen Wolf szerintem is teli van jó pasikkal :D De egy huszonévessel akkor se jönnék össze. A fiúk később lesznek érettek, ha idősebb leszel már érdekelni fognak a hasonló korú fiúk is valószínűleg, mert addigra már nem lesznek ilyen kis idióták.
2014. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!