Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exetek adatlapján facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exetek adatlapján facebookon szoktátok nézegetni?

Figyelt kérdés

Szoktátok, vagy nem?

Mióta nem néztetek rá?


Tudom, amúgy nem egyszerű, mert képek emléket hoznak fel, ha pedig kidobja, hogy kapcsolatban van, az se eshet jól.

Meg bármi, amit csinál, van a szint.


Szoktátok nézegetni, nem esik rosszul?



2014. jún. 30. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból néha megnézem.
2014. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen és de.rohadtul szarul de attól még valamilyen hülye oknál kifolyolólag nézem
2014. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 aladar12 ***** válasza:
nem igazán nézem senki adatlapját, csak néha 1-2 csajét a cicik miatt. a fészbuk szerintem csak kapcsolattartásra való, semmi másra.
2014. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogyha a szociális körömből voltak barátnőim (tehát már azelőtt is ismerősök voltunk facebookon, hogy összejöttünk volna), akkor mielőtt összejöttünk, mindig néztem az adatlapját, mert jó csaj ő is és én is szoktam maszturbálni a vonzó nőismerőseim fényképeire. De miután szakítottunk, már sosem érdekelt többé ő. Úgy értem miután láttam őt meztelenül és voltam is vele, már semmi olyan élményt nem nyújt az, hogyha rá verem ki, mint annak idején.
2014. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sokszor ránézek és vegyes érzelmeket okoz. Leginkább hiányzik és túl sok a kellemes emlék.
2014. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szoktam. Nem esik rosszul.
2014. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs is az ismerőseim között, így nincs is probléma.
2014. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

engem nem érdekel, konkrétan le*rom,szóval nem.

azét viszont akivel kavartam, nem jártunk azé érdekel..:$

2014. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon ritkán ránézek az exem adatlapjára. 5 évig voltunk együtt. Érzéseket nem vált ki olyan értelemben, hogy nem hiányzik. Azon szoktam kicsit puffogni, hogy a mostani barátnőjével mindenféle programokat csinálnak. Mi pedig szinte soha sehová nem mentünk el, csak éltünk bele a nagy szürke hétköznapokba és ez valahol rosszul esik.


De már nem vagyok belé szerelmes, meg egyébként én szakítottam vele anno. De folyton otthon ültünk. Most meg azt látom, hogy mennek étterembe, bowlingozni stb.


2,5 évig éltünk együtt :/


24N

2014. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

utolsó: ezt mintha én írtam volna.

mi 2 évig voltunk együtt,és soha sehová még sétálni se akart jönni,az új lánnyal meg mindenhová mennek.ez vajon miért lehet??


a kérdésre válaszolva:igen,szoktam nézni,kínzom magam,egyszer már letiltottam hogy ne tudjam megnézni,de aztán feloldottam.szerintem vannak még itt érzelmek,azért nézegetem.:/

2014. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!