Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjam az igazit, vagy veszits...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjam az igazit, vagy veszitsem el egy olyannal akit nem szeretek?

Figyelt kérdés

Szüzessėgre gondolok.

16f



2014. júl. 1. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Várd. Ráérsz męg.
2014. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
várjad az igazit de lásd meg a lehetőséget az emberekben, ne ítélj első ránézésre :) de hülyeség csak azért megdugatnod magad hogy szűztelenítsd magad :D
2014. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is az igazit akartam, és 23F szűz vagyok. én azt ajánlom hogy ha olyan helyen laksz ahol vannak ismerkedési helyek, szórakozó helyek. ott várhatsz. de ha lepukkant biharmegyei településen élsz, ahol csak kocsma van és munkahely... ak veszítsd el szerintem amint tudod, csak nyalj pinát is!! :D
2014. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Varj s orok buzza maradsz
2014. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha lány lennél azt mondanám várj. De mivel fiúvagy, ezért szerintem nem kell. Habár még fiatal vagy, 16 éves, ráérsz 18 évesen is.

Habár ezt te tudod, mennyire vagy kiváncsi stb. Meg persze ne bánts meg senkit, mert lehet a másik fél szeret téged, te pedig őt nem, és úgy fekszel le vele. Figyelj oda az ő érzéseire is és légy őszinte, hogy ha neked nem tetszik közöld azért vele.

L

2014. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2:

Azért dugja meg, mert dugni jó.


Ja kérdező, fiú vagy, szóval ragadj meg minden lehetőséget. Veszítsd el most. Én sem valami őrült nagy szerelemmel veszítettem el (ő belém volt zúgva) és így is nagyon jó volt az első szex. A szex az szex, amíg jó nővel csinálod.

2014. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem fiúként nem kell elsőnek a nagy szerelmet megvarnod:)
2014. júl. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!