Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy lánynak sok fiúbarátja van? Szerintetek rossz dolog mindenkivel beszélgetni?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú kapcsolatom,ami alatt senkivel sem ismerkedtem,nem volt sok barátom,pláne nem fiú.

Azóta többen írogatnak, én pedig szívesen barátkozok velük, nem leszek bunkó és vissza írok nekik.

Barátnőim meg aszerint 'szelektálnak'hogy ki hogy néz ki és attól függ,hogy beszélnek-e vele vagy sem.

Szerintem mindenkinek meg kell adni az esélyt a megismerésre,még ha nem is a legjobb külsőre.

Legtöbben azért nem barátkozási szempontból írnak,de beszélgetés közben én mindig közlöm,hogy én csak barátkozom szívesen,de semmi több.Ezután ők döntik el,hogy akarnak-e velem még beszélni,de általában igen.

Szerintetek ez baj,hogy beszélgetek velük? Úgy értem,hogy egy idő után nem fognak újra reménykedni? Szeretném ha lennének fiú barátaim,de azt nem,hogy emiatt könnyűvérűnek nézzenek.17L Mit gondoltok?


2014. júl. 1. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgetni lehet, főként ha közlöd h nem tervezel velük semmit :)
2014. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal semmi probléma, ha egy lánynak vannak fiú barátai, vagy adott esetben sok van belőlük. Talán mondjuk szerencsésebb lenne, ha lenne barátod, és úgy haverkodnál, akkor hamarabb le tudnád rázni a nyomulósokat. Viszont így is ki fog derülni egy idő után, hogy ki az, aki tényleg nem akar semmi többet. Aki pedig nem bírja felfogni, hogy nem vagy pálya, az így járt, megszakítod vele a kapcsolatot, és kész. Ne parázz emiatt
2014. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi

Nem parázok,csak elgondolkodtam rajta,hogy helyes-e ez így és esetleg nem-e veszik jelnek azt,hogy én beszélgetek velük és reménykednek,vagy a másik dolog,nem egy lányt rib-ncoztak már le azért mert sok fiú ismerőse volt...

2014. júl. 1. 23:17
 4/4 Fényember ***** válasza:
ezzel vigyázz!...nekem nagyon sok fiú barátom van (világ életemben jobban jöttem ki a fiúkkal..valószínűleg bátyáim miatt)...nah és szóval ugye ezek a fiú haverok bejönnek más csajnak is..és azok a csajok mikor látják hogy velem milyen jóba vannak (nincs közöm egyikhez se azon kívül hogy a haverjaim!) akkor kombinálnak meg féltékenykednek és végül te leszel a r**anc a k**va stb...hidd el nekem..tapasztalat...bár így hogy most barátom van ezekkel már nagyrészt leálltak...de még ha szóba állok a HAVERJAIMMAL is már súgnak össze..egyszerűen csak féltékenyek hogy én anélkül is a közelükben vagyok és a bizalmasuk vagyok hogy bármi testi kontaktus lenne köztünk..:)
2014. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!