Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni a volt barátom?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk a barátommal 6 hónapig voltunk együtt.eleinte jó volt a kapcsolat majd aztán a 3.-4. hónapban mindent elmondott a "barátnőmnek" kettőnkről hogy mi volt köztünk stb. engem ez nagyon kiakasztott főleg mikor veszekedtem a barátnőmmel és a szemembe hányta hogy "én mindenről tudtam" .. de én ezek után is nagyon szeretem a volt barátomat,nem bírom eljelejteni mindenben őt látom egyszerűen nem megy.. most is sírtam annyira hiányzik:( barátnőm meg be mesélte neki hogy én nem szeretem,éretlen vagyok :( és ő mind elhitte. próbáltam bizonyítani de már késő volt:( hogy lépjek túl rajta?

nektek mi vált be? kérlek segitsetek


2014. júl. 2. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Megszakítod vele a kapcsolatot. Nincs értelme. Egy idő után elmúlik, főleg, hogy nem is volt hosszú. Majd találsz mást. Én is így voltam, csak nekem 2 éves kapcsolatom volt, egyik napról a másikra vége (oka azóta is rejtély, a hölgyemény nem közölte rendesen). Kitartás! :) Az idő begyógyítja a szív sebeit valamennyire.
2014. júl. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első lépés az lenne, hogy a szádba vedd más férfiak hímvesszőjét, például most az enyémet.
2014. júl. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Baratnodnek a pasidra faj a foga, te pedig szepen a kezere jatszottal. Tullepni nehez lesz rajta, jarj el ismerkedni, ne gondolj ra, keruld azokat a dolgokat amik ra emlekeztetnek.


Ha szeretnel konkretabb dolgokat, privatban szivesen segitek.

2014. júl. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 pff... szopdlemagad
2014. júl. 2. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!