Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy sétáljon velem? 19/L

Figyelt kérdés
Nagyon kocka és ma megyek hozzá, valószínű egész nap bent leszünk és amikor nem egymással leszünk elfoglalva laptopozni fog. De én ezt nem akarom, ki akarom vinni az udvarig legalább, mert még oda se nagyon akar kimenni mostanában. Nem tudom, hogy vegyem rá. Gondoltam, h levetkőzök előtte, megcsókolom stb. és csak akkor engedem meg h hozzám nyúljon, ha utána kijön velem sétálni. De az nem zsarolás? :D
2014. júl. 2. 11:35
 1/10 Lilikécske ***** válasza:
Menekülj tőle!
2014. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De ez zsarolás, szerintem mond meg neki hogy elakarsz ma menni sétálni, ha nem is sokat legalább egy kicsit, aztán lehettek bent.
2014. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Én barátnőm miatt lemondtam a játékokról is és nem hiányzik többet.
2014. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szépen kérd meg. Mond, hogy szeretnél elmenni fagyizni. De ha tényleg ekkora kocka, akkor mond, hogy addig nem lesz semmi, ameddig nem megy el veled sétálni. HA erre se, akkor hagyd ott, mást nem tudok mondani. 24/F
2014. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van baj.
2014. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnél helyette egy olyan kockát, aki csak azért kockul mert nincs kivel elmenni sétálni?
2014. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jo nagy luzer a te barátod
2014. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hülye ötlet. Levetkőzöl, ő mindent megígér, szexeltek, aztán már ül is vissza a géphez.
2014. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyen barátom nekem is volt. Ültünk a szobában, ő gépezett, én meg az ágyról néztem a tv-t. Aztán csodálkozott mikor szakítottam vele és még én voltam a gonosz!! (Akkor kb 16 voltam)


24N

2014. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy lesz.pod egy eldugott helyen ha megy sétálni.

Vagy vágd el a netkábelt ( véletlenül)

2014. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!