Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a legjobb barátomat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a legjobb barátomat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

14/L.

Már rég óta szeretem a legjobb fiú barátomat, de nem merem neki elmondani mert félek, hogy nem viszonozza és a barátágnak is vége. De mindent elmond meg olyan kedves meg minden.. és nemtudom:( Mitcsinéjak?



2014. máj. 22. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet velem is, mindent megbeszélünk, elmond mindent, keléstől alvásig beszélünk, minden egyes nap.. :)

És nem tudom hogy mondjam el neki hogy belészerettem

Csak annyi, hogy mi 20-22 évesek vagyunk :)


Azt tanácsolnám hogy mond el neki mit érzel.. bár nem egyszerű dolog.. én sem tudom hogy hogy kezdjek hozzá.. de muszáj lesz.. már van is egy ötletem rá.


20L

2014. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én célozgatnék a helyedben,ezzel letudod venni,hogy hogy érez. Érj hozzá,flörtölj vele finoman,az még bele fér szerintem. Így legalább nem állsz egyhelyben,és kiderül hogy mennyire esélyes a dolog.:)
2014. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

(Nem tudom, hogy aktuális-e még) Nem tudom, én ugyanennyi idős vagyok, de én kifejezetten örülnék neki, ha egy lány bevallaná ezt. Sőt, ha a barátod, akkor jobban meg is értenétek egymást, mert már alapból úgy indítanátok, mintha 2-3 randi már megtörtént volna.

Én biztos örülnék neki, és szerintem ő is.

14/F

2014. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkineka választ. amúgy még nem mondtam el neki. :(
2014. júl. 16. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!