Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy jóképű pasi mondhat bármilyen hatalmas baromságot, az a lányok szerint akkor is jópofa, míg ugyanez egy rondább sráctól ciki és kellemetlen?

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam ezt, először gimiben, aztán most az egyetemen is. A jóképű pasi beszól a lányoknak, ez lehet valami döbbenetes baromság vagy esetleg bántó és sértő, az jópofa és röhögni kell rajta, mert de vicces volt. Ha meg ugyanígy jópofizni akar egy rondább, vagy előnytelenebb külsejű csávó, akkor csak kínos csend, vagy halk nevetést vált (és ilyenkor magán a csávón nevetnek).

És azt még leszeretném szögezni, hogy értelmes és normális lányokról van itt, ezért sem értem a dolgot.



2014. júl. 2. 12:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
55%
Azért mert hülye vagy.
2014. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."
2014. júl. 2. 12:11
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem cska ronda/jóképű srác esetében van így. Ez az általános megfelelési kényszer. Nézd meg a tv-t ha a való világban azt mondják, hogy V.Zolika a legújabb xfactor akkor mindenki elkezdi osztani facebookon, mert az a király. Kényszeresen meg akar felelni mindenki a vélt és valós társadalmi normáknak, rettegnek, hogy ha kilógnak akkor negatív megkülönböztetésben lesz részük
2014. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
De szerintem ez mégis szorosan összefügg a külsővel. Aki menő, meg jól néz ki az diktál.
2014. júl. 2. 12:13
 5/35 anonim ***** válasza:
63%
Lehet a ronda rosszul adja elő a sztorit..
2014. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
A sztorival van baj. Akárki mondja, legalábbis én csak nézek ilyenkor.
2014. júl. 2. 12:19
 7/35 anonim ***** válasza:
9%

(Írd le, hogy szerinted mi a válasz, én meg majd helyeslek.)

((de csak ha jóképű vagy; ha azonban ronda, akkor tévedsz, már most mondom.))

2014. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Mindenkitől a saját véleményét várom, nem pontozok le senkit sem.

Bár azt nem értem, hogy ilyenkor hol vannak a modik, a múltkor egy linkemet egyből törölték, most meg semmi.

2014. júl. 2. 12:25
 9/35 A kérdező kommentje:
Azt is leírhatjátok, hogy miért hülye ez a kérdés, vagy hogy én miért vagyok hülye, ha megindokoljátok megy a zöld kész.
2014. júl. 2. 12:26
 10/35 anonim ***** válasza:
58%
hát én értelmes lány vagyok, épp ezért hülyének nézem a jópasikat is akik baromságokat beszélnek, és szerintem ez a jellemzőbb, bár nem tudom te hol élsz.
2014. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!