Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az első randin a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin a lány ruháján hatalmas izzadtságfoltok lennének, találkoznátok vele még többet?

Figyelt kérdés
A lány illata amúgy jó lenne, csak a hónaljánál eléggé át lenne ázva a felsője.
2014. jún. 10. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
na te se menj nő közelébe.
2014. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találkoznék....:DD De mi a fasz? Én srác vagyok és izzadok mint a szar, de sose látszik hónaljon. Jobb ruhaválasztás kéne...
2014. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Baromi meleg van, szerintem érthető.
2014. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te sem jartal meg del amerikaban.
2014. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallod ez a világ legtermészetesebb dolga. Újfent a média átka, hogy "gáz" izzadni - ergo természetesen működni. Normális embert ez nem zavar. Főleg ha nem büdös.
2014. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jézusom... ez egy komoly kérdés?

az árnyékban, a szobában le tudok izzadni 1-2 óra alatt, tusolás után, ebben a melegben... és már kinőttem a pubertásból, nem izzadok túlságosan... de ebben a melegben, nem ember, aki nem izzad...

a ruhaválasztás talán tényleg nem a legjobb, de ez akkor sem venné el a kedvem, esetemben egy fiútól sem...

és ahhoz mit szólsz majd, amikor szex után csuromvizesek lesztek?

lehet h bennem van a hiba, hogy számomra egy megnyugtató dolog, h a számomra kedves fiú is emberi lény...

2014. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem az izzadtságfolton fog múlni a folytatás vagy annak hiánya...
2014. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha odalent lenne izzadt, akkor nem kérdés hogy találkoznék-e vele ;D
2015. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!