Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a hülye, reményvesztett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a hülye, reményvesztett világban, van még olyan valaki aki hisz az igaz szerelemben?

Figyelt kérdés
Én igen, és tudom, hogy van.

2014. júl. 2. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze :)
2014. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Most komolyan úgy gondoltad, hogy 7 milliárd nyomorult emberből egy se szeret őszintén?

F*UCK LOGIC

2014. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én hiszek.. bár eddig nem sok sikerrel :)
2014. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én is hiszek
2014. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem. Senki nem hisz. Te vagy az egyedüli romantikus regényhős lovag aki hisz az igaz szerelemben! És életed párja is itt bujkál GYK-n a romlott reményvesztett világ elől és csak erre a posztra várt, hogy szájon csókoljon téged a nagybetűs szerelmet és nedves bugyiját az ablakon kihajítva reád vesse ártatlan mégis tökéletes formás testét.
2014. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6 éve tapasztalom, úgyhogy persze.
2014. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
persze, nyilvánvaló hogy létezik, de elmúlik... ha a szeretet és a kötődés nem is de a szerelem(rajongás,fellángolás,imádat) az mindenképpen elmúlik...
2014. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülye és reményvesztett a világ, esetleg a Te életed. Én hiszek benne.
2014. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hm, nemigazán hiszek benne, szerintem nem létezik őszinte, igaz szerelem. Nem tudok változtatni ezen a véleményemen már elég régóta, de annak örülök, ha másoknak sikerül.
2014. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs....én már totál nem hiszek benne.sosem lesz olyan aki legalabb annyira szeretne teged mint te o......
2014. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!