Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék újra hinni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék újra hinni a szerelemben?

Figyelt kérdés

Teljesen elvesztettem a hitemet abban, hogy létezik igaz szerelem, sőt igazából abban, hogy szerelem létezik egyátalán. Nem egy pasi megbántott már nagyon csúnyán. A legutolsó barátom különösen. Végleg kb. egy éve szakítottunk, ő velem, de nagyon bunkó módon. Azután néha még beszéltünk, találkoztunk is kétszer, amikor a sértettségem már elmúlt picit. Ő meg akarta próbálni még egyszer, de ugyanolyan bunkó módon viselkedett velem és én elutasítottam. Az ő viselkedése miatt telt be nálam a pohár teljesen. Nem tudom elhinni már, hogy bárki is szerethet, szóval mindenki közeledését elutasítom szinte reflexből.

A külsőmmel nincs gond. Nyilván nem vagyok tökéletes és teljesen elégedett magammal, de nem vagyok ronda. Inkább csendes és visszahúzódó személyiség vagyok. Egyébként 20 éves vagyok.

Nincs amúgy bajom azzal, hogy most nincs senkim, mert egyedül is megvagyok, csak ez a gondolkodásmód rossz. Az, hogy ennyire kiábrándultam.


2014. jún. 10. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

jajj, édesem :S biztos nagyon kis aranyos lehetsz! ne aggódj, vannak még normális férfiak! csak nem vagyunk annyira bátrak, mert mi is csalódtunk többször...

23/F

2014. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ahova járok suliba csak fiúk vannak.

egy lánnyal kavartam 3 évig, de olyan sokszor bántott meg, hogy én is teljesen így éreztem a kapcsolat végén és utána is megmaradt ez az érzés.

teljesen úgy voltam vele, hogy engem már semmiféle szerelem soha nem fog érni, nem is akartam ismerkedni se semmi...

utána egyszer csak egy váratlan helyszínen megismertem egy lányt akibe irtózatosan belehabarodtam... a végét még nem tudom leírni a sztorinak, remélem happy enddel zárul majd.

a lényeg h nyugodj meg, egyszer csak derült égből villámcsapás: te is szerelmes leszel. de inkább többször (:

fel a fejjel, nincs veszve semmi :)

19f

2014. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én exemnek hála csak eltántorított attól hogy bármikor is lesz normális kapcsolatom. Miután szétmentünk pár hónapra rá megismertem életem értelmét. Első látásra beleszerettem, pedig akkor nem is számítottam ilyesmire. Egy fesztiválon történt, azóta eltelt majdnem 3 év, és ugyan úgy imádjuk egymást. Én is 20 vagyok, ne add fel te is megtalálod a párod ha nem is keresed akkor is! :)
2014. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidd el eljön a nagy ő aki szerintem én vagyok:) viccet félretéve nem rossz 1dül én szabad vagyok nincs kötöttség azt csinálok amit akarok sexelni is lehet Néha jobb egyedül
2014. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonlóan éreztem magam, mikor 17 éves voltam. Nem akartam egy fiúval sem összejönni, úgy voltam vele, felőlem mind mehet a búsba. Nem akartam senkitől semmit. Ezelőtt nagyon sok fiú megakart fektetni, és kihasználni. 2011 nyarán találkoztam azzal a sráccal, akivel most is együtt vagyunk és a jövőnket tervezzük. Eljegyzés, család stb.

Majd jönni fog a szerelem hidd el, ezidáig ezek nem voltak igazi szerelmek. Majd ha tényleg szerelmes leszel, és a párod is viszont szeret, ezek a csalódások eltörpülnek mellette.

Nekem az összes csalódásom a fiúkban, eltörpült mikor megismertem a páromat, aki 4 évvel idősebb tőlem.

L/20

2014. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És remélem igazatok van. Igazából mindenki ezt szokta mondani. Csak már kb. egy éve nem kell senki, kivétel azt az egy estet, mikor megint megpróbáltam vele.
2014. jún. 10. 16:01
 7/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=VjUZCdFgbfA#t=123

Pedig fontos a hit! Értékelt máshogy a dolgokat. Nézd más szemmel a világot! Ez a videó segíteni fog!

Talán nem vagy vallásos, de nem fogsz csalódni megígérem.

Ajánlom másnak is!

2014. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj ezen, próbálj meg nem is törődni vele. és nem kell hinni a szerelemben, megtalál a piszok magától is és akkor nincs kegyelem :))
2014. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!