Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magukat csúnyának tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magukat csúnyának tartó fiúkban felmerül néha, hogy a belsejükkel is lehet gond?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Hallottál már arról, hogy kisugárzás?
2014. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, fel. Tudom magamrol hogy egy szar alak vagyok, es rengeteg mindent elba..szok az eletben, de megis probalkozom a csajoknal, tobb-kevesebb sikerrel.
2014. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én TUDOM hogy vannak gondok belsőleg is :D
2014. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Az ember lelki világát eléggé szét tudja zilálni több évi visszautasítás és ignorálás.
2014. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, bennük egyedül az merült fel, hogy minden nő egy rißanc, velük semmi gond, a nők hibája, hogy nem vonzódnak egy vágómarhához.
2014. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert csak a kövér pasik között vannak csúnyák, ugye?
2014. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy belülről is selejt vagyok. De mit számít az, hogy tudom?
2014. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Leszarok minden csajt, akinek nem vagyok elég jó. Akinek meg jó vagyok azt is. Személyes tapasztalatok miatt lettem ilyen. Ami egyszer nem ment, az nem is fog ergo le kell szarni és menni tovább.
2014. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ide figyelj, rám a lányok ismerkedés nélkül is azt mondtják, hogy ronda vagyok és van, aki még ki is nevet. Most komolyann, úgy, hogy egy lánnyal még egyáltalán nem i ismertük egymást és ő pusztán külső adottságaim alapján elítél engem, csúnyának nevez, nevezen nevezhető az én hibámban, mint inkább az ő buta, kegyetlen jellemének.
2014. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!