Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm emiatt akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm emiatt akar velem szakítani? Szerintetek jogos?

Figyelt kérdés
1 hónapja járunk, és múlt héten Balatonra mentünk kettesben pár napot nyaralni. Tegnap jöttünk haza busszal, ám a barátnőmre rájött a hasmenés. :/ Szóltunk a sofőrnek, hogy valami benzinkútnál álljon meg, mert wc-re szeretne menni, de sajnos elég messze volt a legközelebbi, és.. nem is ez a lényeg, hanem a barátnőm állítása szerint ezután nem tudna úgy a szemembe nézni, és nagyon kínos neki... telefonban is szakított, mert nem mert élőben talizni :/ Szerintem tök marhaság ez a szakító ok, pláne h elmondtam neki h ez előfordulhat, velem is volt már ilyen pár éve. De nem, ő menthetetlen, és nem bírom rávenni, hogy nyugodjon meg, nem kell szégyenkeznie... tuti, hogy szeret amúgy, csak nem mer a szemembe nézni. Mit tegyek?! Mit mondhatnék még neki?! Egész nap hívogattam, de nem veszi fel, engem meg szétszed az ideg :( 19/f
2014. júl. 2. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ó, a fene abba a drabális egójába! Csinálj magadból hülyét, hátha megenyhül.
2014. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

dehogy jogos, ez hülye indok

persze, kellemetlen, de előfordul

szerintem hagyj neki egy kis időt, mert ha most hívogatod úgyse válaszol

1-2 nap múlva keresd újra, ezalatt csak átgondolja és rájön hogy hülyeség volt

2014. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
hagydd a pitchaba a szaros karót nyelt pitchat
2014. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Misa-chan55 ***** válasza:

Kérd meg egy barátnőjét hogy mondja neki hogy vele is volt már ilyen és a pasijával csak nevettek. Sokkal jobb hallani egy azon nemtől mint a pasijától.

Ha megvan menj a lakására és mond hogy nem beszéltek róla soha többé.:)

2014. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jogos.. senki nem tehet róla, hogy rájott a hasmenés.. jó akkor azért kellemetlen, de utólag nagy nevetés szokott lenni :D Vegyél rá valakit, hogy beszéljen a fejével.
2014. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ramcsiii ***** válasza:

Inkább ne mondd el senkinek,hogy valaki is segitsen mert akkor az ugy jön le,hogy te másoknak is elmeséled..Én biztosan kiakadnék :D

Majd jelentkezni fog,belátja hogy butaság az egész..persze,hogy kicsit kellemetlen neki,mivel még csak 1 hónapja vagytok együtt és nem akar "leégni" előtted!Érted..

Más lenne,ha több hónapja járnátok biztosan nem igy viselkedne..szerintem :)

2014. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!