Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szeretem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szeretem a barátnőm pasiába és hát órán melete ülök és szoktam vele beszélni és ő szakítani akar a barátnőmel de én meg nem akarom ezt de mégis jó lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 09:02
 1/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Ha szakít is vele, ne repülj rá, mert a barátnőd nem fog többé szóba állni veled.
2013. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ezt én is így gondoltam, de a pasi is szeretne velem járni de én se szeretném meg bántani a barátnőm :/
2013. jún. 28. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapelv, hogy jó barátunk párjával sosem kezdünk.

Én a helyedben biztosan nem kezdenék vele. A barátság fontosabb.

2013. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, levelet semmiképpen ne írj neki, a helyesírásod gyilkos.

Amúgy az előző válaszadók jól mondták, semmiképp ne kezdj ki vele, ha szakított a barátnőddel, akkor se. Esetleg ha már eltelt egy kis idő, és kiderül, hogy komolyabban érzel valamit, nem pedig csak a "tiltott gyümölcs" vonzott, akkor - attól függően, hogy a barátnőd mit érez - már talán lehet lépni, de mindenképp megbeszélném a barátnőmmel, és csak akkor, ha ő már lezárta a dolgot, és nem érez semmit a pasi iránt.

2013. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké és köszönöm a válaszokat, tanácsokat
2013. jún. 28. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!