Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti miből jöttök rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miből jöttök rá amikor egy csaj csak a pénzre hajt, az anyagiakra? Ezt le lehet szűrni már írás alapján is vagy nem?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha tudnátok példákat írni.Köszönöm!
2014. júl. 2. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk abból, hogy nem érdeklődik és meglátja rajtad a yolo/swag cuccokat és máris megváltozik a véleménye :D Persze ilyen nem volt velem, de a mai csajoknál el tudom képzelni ^^
2014. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy...Sokáig rossz létben éltél és aztán jött egy nagy siker, áttörés és a lány, aki addig leszart hirtelen el kezd érdeklődni, bár ez elég nyilvánvaló, de ilyen is előfordulhat szerintem :D
2014. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. pl. amig régi kocsid volt le sem szart,még csak észre sem vett de amikor vettél egy bmw-t már érdeklődött felőled :)
2014. júl. 2. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Abból, hogy csaj.
2014. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül elég sok szó helyett azt írja pénz, pénz.
2014. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt lánybarátnőm, akinek bemutattam egy srácot...elhordta mindennek, hogy uncsi, meg nem néz ki jól stb. A csaj terhes lett, egy másik palitól(gazdag), aki dobta, mert hamar megérezte, hogy csak a pénze miatt lett terhes 1 hónapos ismeretség után ... úgy 2 év múlva a csajnak unalmas lett a zsíros kenyér, mert a kutyának nem kellett... és ezek után felhívott, hogy hozzam már össze azzal az pasival, akit régen bemutattam neki :D Lebeszéltem róla... mondtam, hogy uncsi és ráadásul csúnya is :)))
2014. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyira egyszerű kiszűrni:


Amíg le nem fekszel vele, addig nem feded fel hogy vagyonos vagy. Nem villogsz az értéktárgyaiddal, nem a BMW-vel mész a randira, a rajtad lévő ruhák és kiegészítők értéke ne haladjon meg egy bizonyos összeget, stb.


Ha úgy kúrsz meg egy nőt, hogy nem tudja hogy 100 milliód van, nem tudja hogy milyen király kocsid van, nem tudja hogy vagyonos vagy, stb. akkor biztos lehetsz benne, hogy nem a vagyonodhoz vonzódik, hanem a személyiséged gerjesztett benne szexuális vágyat.

2014. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!