Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy az ismerősei közül mindenkinek van párja, akinek nincs, annak udvarolnak, csak neki nem?

Figyelt kérdés
(Nem, nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést!!!!!) Én most így vagyok. Lassan 19 leszek, és még kézfogásig sem jutottam el egyetlen egy fiúval sem. Már szeretném átélni ezeket a dolgokat, szeretnék szerelmes lenni, szeretném ha lenne már egy kapcsolatom. És tudom, hogy nem szép, de irigy vagyok azokra, akiknek ez megadatott. Vagy akiknek esélyük van rá. Amelyik barátnőmnek nincs pasija, azután legalább 3-an futnak, udvarolnak neki... nekem még senki se udvarolt. És aki akár ronda kívülről, belülről, annak is akad párja. Ez annyira nem fair. :( Ti mit gondoltok?
2014. júl. 2. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
képet!
2014. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kezet foghatok veled, ha szeretnéd, de tudom, nem ezért írtad ki a kérdést.
2014. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt én is így láttam világ életemben,ha volt pasim és ugye nem érdekeltek mások,nagyon jöttek,ha hosszabb ideje nem volt és szerettem volna,menekültek,mintha bénaság lennék.
2014. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, nekem még barátaim sincsenek, akikre irigykedhetnék :D
2014. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha ennyire nem is, de azért valamennyire át tudom érezni a dolgot.

Én pasi vagyok, és 25 éves. Az összes testvéremnek van gyereke is már, a legtöbb ismerősömnek is csak nekem nincs.

egy ideje barátnőm sincs, nem hogy gyerek legyen...

Szóval ja... De azért már volt élettársam, akivel közös életet akartam, csak aztán nem úgy jöttek össze a dolgok.

2014. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát 4.most aztán megnyugattad!:DDD
2014. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kérdésedben van a válasz. Alig pár mondatot írtál magadról, de máris benne van hogy nem ismerkedsz. Máris kizártál egy lehetőséget ahogy párt találhatnál. Ha ezen az oldalon regsiztrálva vagy, kérdést teszel fel, és tudod hogy írnának neked ismerkedés céljából ha ilyen kérdést írsz ki az azt jelenti hogy valamennyi időt eltöltesz ezen az oldalon. Ez alatt az időtöltésed alaqtt is találhatnál párt, mert itt is lehet ismerkedni. De te mégis kizárod ezt a lehetőséget. Ugyanígy biztos sok más lehetőséget is kizársz az életedből ahogy párt találhatnál. Mondhatod hogy nem akarsz neten ismerkedni, de manapság nagyon sokan ott találnak párt. Ugyanígy más lehetőségekre is biztos azt gondolod hogy nem akarsz úgy párt, vagy eleve megsem fontolod, pedig az a sok ismerősöd akinek párja van, lehet úgy talált.


De ne érts félre, semmi baj nincs azzal ha nem akarsz neten ismerkedni. Azzal sincs baj ha esetleg nem akarsz buliba járni vagy nem akarsz ott engedni a fiúknak akik próbálkoznaqk, vagy nem akarsz olyannal ismerkedni aki utcán szólít le, vagy nem akarsz te kezdeményezni fiúnál, vagy stb, nem tudom hogy ezek közül mi az amit egyből kizársz. Nem baj ha nem csinálod ezeket, nem kell, csak akkor ne is siránkozz hogy nincs senki, mert ezen módok valamelyikén lehetne, vagy még sok más lehetőség is van.

2014. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elmondjam h szakadt meg az én két és fél éves magányom?Erre is nagyon mennek a fiúk...
2014. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted.

De most így nyáron minden esélyemet megragadom és nem adom fel. Eddig vagy másik országba lakott akivel "jártam" vagy depressziós volt. :// Szóval Cupido igazán ideadhatná a nyilát hogy valakit levadásszak. ;) Minden esetre sok sikert a szerelemhez!

2014. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen,körülöttem szinte mindenkinek van párja,és engem is cseszegetnek vele,és nagyon idegesítenek vele.Nekem meg aztán semmi nem jön össze még egy kapcsolat se. :/

23/F

2014. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!