Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek van egy olyan nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van egy olyan nő, vagy egy olyan férfi az életében akit soha nem kaphat meg?

Figyelt kérdés

Nem világsztárokra vagy hírességekre gondolok! :D

F/19


2014. jún. 16. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Van.
2014. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is egy.
2014. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van sajnos. És még az okát is csak sejtem ... illetve lehet, hogy tudom csak nem értem akkor néha a viselkedését.

De nyugi, idővel egyre könnyebb, elmúlni valamennyire fog csak, teljesen sosem. Más nem a emléke meg fog maradni még akkor is ha már lesz egy másik.

Bocsi, ez nem túl biztató, igaz? :)

2014. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mr. Truth ***** válasza:

Van... És Tudom az okát:

380 km...

2014. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen, akit akartam azt "megkaptam", akiket meg csak úgy kedveltem iskolás éveim alatt (2 személy), az nem volt ehhez képest semmi komoly, nem is emlékszem már szinte rájuk... Olyan nem volt, hogy nagyon akartam volna valakit de sehogyan sem jöhetett volna össze a dolog.
2014. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ramcsiii ***** válasza:
Én megszerzem mindig akit akarok! Egy valami választhat el tőle: Vagy nem beszélem a nyelvét ha külföldi,vagy nagyon távol él tölem!
2014. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!