Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? ( a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? ( a legjobb barátnőm r*bancként viselkedik)

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk és a legjobb barátnőm heti rendszerességgel jár egy 20 éves fiú lakására szexelni ( aki nem a pasija)
2014. júl. 2. 21:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

Akkor neked a szerelem fölösleges(mert akkor csak sajnálni tudlak)?Ez csak szex nincs benne semmi amiért dicsérhetjük,de olyan sem amivel elitélhetjük.

Am nem várt terhesség még egy baráttal is bekövetkezhet.És ha az a 20 éves a lány mellett mással is él nemi kapcsolatot,úgy hogy nem tudja hogy nemi beteg a társa ,ott már lehet nemibetegség.

2014. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó te NEM VAGY A 7-es az én vagyok..
2014. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocs 8-as voltam,csak egyszerre 6000 felé írok.
2014. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem fölösleges a szerelem, csak nem feltétele a testi kapcsolatnak. Vannak akik szerelem nélkül is képesek odafigyelni az éppen aktuális szexpartner igényeire, és valószínűleg ezzel a kérdésben szereplő lány is így lehet. Bár sokan úgy képzelik el, hogy a szerelem nélküli szex az csak valamiféle mechanikus, tartalmatlan mozdulatsor, de ez nem így van. A szerelem az csak egyfajta plusz, ami jó, ha megvan, de ha nincs, az sem baj, mert attól még lehet minőségi szexuális életet élni. A nemkívánt terhesség és a nemi betegségek esélye így is fennálhat ahogy írtad, de jóval kisebb az esélye.
2014. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez mióta ribiség? Ha élvezi, akkor miért ne tegye?
2014. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Más amikor szeretsz valakit szex és amikor nem.És nem lesz attől kisebb az esélye semmivel sem.
2014. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jól van, akkor legyen gyereknapod, igazad van. Most jobb? Úgyis megjött a lepontozóbrigád, úgyhogy nincs is értelme folytatni. Pontozzátok le ezt is.
2014. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozni akarok,és ha te ennek fogtad fel az baj.Amit leírtam az az élet.
2014. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!