Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb barátom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátom egy fiú és a kérdésem hogy szerintetek miért viselkedik ilyen furcsán?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy hosszú lett de olvassátok el kérlek!:O

Már régóta a legjobb fiúbarátom, mindent tud rólam én is róla ... mindent elmondunk egymásnak (cikit,intimet...bármit).Kb egy hónapja van csaja és eddig ahányszor új csaja lett eltávolodott tőlem . Nem akarta hogy írjak a falára facebookon nehogy meglássa a csaj . Sokszor mondja hogy szeret én is szeretem de mindketten úgy állunk egymáshoz hogy barátok vagyunk csak.Sokszor mondja hogy neki akárhány csaja lesz mindegyiket feladná értem . És eléggé utalgatott hogy a szüzességét is velem szeretné elveszteni!


A gondom hogy amikor csaja van ... eltávolodik tőlem mintha félne hogy a lány féltékeny lesz miattam vagy nem tudom :S Mit gondoltok erről? Szerintetek többet érez mint barátság? Vagy miért csinálja ezt?

14/L


2012. máj. 26. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarja hogy a barátság átmenjen köztetek kapcsolatba vagyis még nem. Viszont ha van csaja azért nem akarja hogy falára irkálj stb . mert szarul esne az aktuális csajának ami szerintem jogos.. gondolj bele neked lenne egy pasid és a barátnöje állandoan irogatna neki meg falára meg ilyenek neked se esne kimondottan jól, kérdezd meg töle hogy ha minden csaját elhagyná érted akkor miért nem teszi meg és jön veled össze ?
2012. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért távolodik el, mert te nem nyújtasz neki bíztos támpontot, a csajait elveszítheti, nem akar egyedüllenni, viszont összejönne veled, ha te is megpróbálnád vele, akkor lépj, és bíztos lehetsz a sikeredben.
2012. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű,hogy szeret! vagy tetszel neki! És azért távolodik olyankor el tőled,mert tudja ő is ,hogy több van ebben a dologban ,mint barátság,és fél ,hogy a csaja is megérzi...de amúgy neked tetszik? mert ha igen szerintem belevághatnátok valami komolyabba ;) 17/L
2012. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értek a fiatalok szerelmi életéhez.
2012. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem őt tényleg! De semmi pénzért nem jönnék vele össze!Tényleg csak a barátom és soha nem tudnék máshogy nézni rá... viszont nagyon zavar amit csinál mert hiányzik hogy beszéljünk :S
2012. máj. 26. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig egy kapcsolatban a kölcsönös szeretet a legfontosabb. Igaz most még nagyon fiatalok vagytok, de rá fogsz jönni mit veszitettel amikor elsodorja majd az élet örökre. Mert el fogja. Döntsd el meg akarod tartani őt magad mellett, ő szeretné, vagy elengeded a kezét és mindketten mentek a magatok útján. Tudom nem könnyű 14 évesen egy ilyen döntést meghozni és nem is biztos hogy most kell, de előbb-utóbb sor kerül rá ebben biztos lehetsz.
2012. máj. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 azt hiszem ez az elsodor az élet másfele dolog már megtörtént.. nekem egy fél éve Németországba kellett költöznöm anyagi gondok miatt a családdal de mióta itt vagyok minden nap beszéltünk telefonon és interneten ugyanúgy ... ettől nem félek!

Én magam mellett szeretném tartani de mint barátot .. mert lehet hogy barátként tovább marad mellettem .Ha összejönnénk és nem működne a dolog akkor ezt a barátságot tudom hogy nem kapnám vissza ... nem szeretnék kockáztatni :S

2012. máj. 27. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!