Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok/leszek kigyúrt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok/leszek kigyúrt, akkor jobb ha elfelejtem a csajozást?

Figyelt kérdés
A lányok szerint a vékonyabb fiúk nyomik,rondák és nem is férfiak,mert nem képesek küzdeni a kigyúrtságért és ezáltal az esztétikus külalakért,ami nagyban imponál nekik.Valamint képtelenek megvédeni őket és az utódokat,evolúciós zsákutcák és eszükbe se jusson ránézni egy csajra,mert akkor megpróbálják őt megalázni,ahogy csak tudják,ellenkező esetben semmibe nézik.Viszont ha kigyúrt,akkor szívesen összejönnek vele rögtön,feltéve ha elég domináns és határozott és bunkó mellém,mert a kigyúrt az csak laza,vagány és szexi,míg a vékonyakra,illetve az átlag alkatúakra is a fentebb leírtak vonatkoznak.
2014. júl. 2. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy magas is vagy :)
2014. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még mindig több esélyed van, mint nekem, én 95 kg vagyok, és nem csupa izom :/
2014. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Az erősebb egyedek alkalmazkodóképesek és ha azt gondolják, hogy a csajoknak ez kell, alkalmazkodnak az igényeikhez, nem csak hisztiznek a gép előtt.
2014. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Szóról szóra így van...
2014. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen,felejtsd el szerintem,jobban jársz komolyan.

Én is sok éven át próbálkoztam aktívan,bár ne tettem volna,a megaláztatások és visszautasítások keményen a padlóra tettek.Ha legalább lett volna egy pozitív is,aki nem egyből elküldött volna,és legalább ad esélyt,de így...

23/F

2014. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te ne gyúrd ki magad, nem is menne mert legbelül egy hisztis önbizalomhiányos kislány vagy. A csajoknak ez nem jön be.
2014. júl. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!