Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor akar valamit, vagy...

Most akkor akar valamit, vagy jobb, ha elfelejtem? :/

Figyelt kérdés

Már egy éve tetszik egy srác. Gyakran kerülünk egy társaságba és szerintem nem vagyok/voltam neki közömbös. Szóval, a bulikban keresi a társaságomat, dumálunk, piszkálódunk, nevetünk, táncolunk, néha-néha lelkizünk. Az egyik buliban sikerült közelebb kerülnünk, már vagy 2órája a többiektől távolabb beszélgettünk személyesebb témákról, amikor a legjobb haverja odajött, hogy fogadtak a Kiszemeltem bátyjával, hogy mi még aznap smárolni fogunk, hát kapott a lehetőségen, és ''veszítsen a tesóm'' címszóval megcsókolt...itt jön a bökkenő, tudtuk, hogy a nyarat apámnál tölteném, ezért gondoltuk majd másnap megbeszéljük mi legyen. Másnap mondta, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, meg úgyis elmegyek, most egy hónapra minek jöjjünk össze, meg az exemmel ismerik egymást (az exemmel jóban vagyok, és a legjobb barátnőmmel jár) és szerinte fura lenne.

Még az utazás előtt volt egy búcsúbulim, amire eljött és mindenki szerint látszott, hogy akar valamit.

Viszont, a nyár alatt, amíg távol voltam egyszer sem írt rám, kétszer beszéltünk összesen, akkor is én kezdtem, és max 6mondatot váltottunk.

Itt most mi van??? Ritkán tetszik meg bárki is, és most félek meg kíváncsi leszek, mert holnap lesz újra egy buli, az exem miatt már nem aggódhat szerintem, már itthon vagyok...remélhetek bármit is? :/

(bocsánat a regényért)

18L



2013. aug. 28. 03:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Fura h. egész nyáron nem volt szinte semmi,szerintem kérdezz rá nála ! ;)
2013. aug. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs,de ez egy egyoldalú dolognak tűnik. Te rajongsz érte és ráirkálsz-a viselkedése alapján ez egy kissé nyomulás volt.

Szerintem felejtesd el,majd keres ha akar.

2013. aug. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem értem miért nem lehet kicsit életképesebbnek lenni.
2013. aug. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én nem sokat értek ehez de úgy látszik nem rajong érted..:(
2013. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szükségem volt olyan emberek véleményeire, akik nem jó indulatból hazudnak a szemembe :)
2013. aug. 28. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Elöszöris hogy ràírtâl azt nem neveznèm nyomulàsnak jol tetted. Most hogy otthon vagy màr szerintem még ki alakulhat valami.khm
2013. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!