Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálna egy ilyen szülő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálna egy ilyen szülő, ha a lánya bejelentené, hogy randija lesz?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még barátom, és a szüleim eléggé szigorúak. Szórakozóhelyekre nem mehetek, bár nem is szeretnék, mert nem az én világom. Alig engednek el otthonról, a barátnőimmel is csak ritkán tudok találkozni, pedig nagyon jól tanulok, nincsenek a tanulás rovására. Úgy alakult, hogy megismertem neten egy fiút már pár hónapja, nagyon szimpatikus és szeretnék vele találkozni. Telefonon már beszélgettem vele párszor, aranyosnak tűnik. Egyetemista, és én is az leszek, szóval ez ellen nem lehet a szüleimnek kifogása. A szüleimmel sok helyre szoktunk menni, abba a városban nagyon gyakran járunk, ahol a fiú lakik. Vezetni is tudok, és vezettem is már egyedül. Ahol én lakom, itt nincs semmi, mert ez csak egy kis község, és a legközelebbi város az az, ahol ő lakik. Egy hónapon belül betöltöm a 18-at, és ez csak egy mozi lenne +fagyizás, séta, a fiúhoz fel sem mennék, meg semmi szex, különben sem tűnik olyannak a fiú. Csak félek említeni a szüleimnek, mert nem tudom, hogy mit fognak ehhez szólni. Ha ti szülők lennétek, mi lenne a reakciótok? Nem akarom felültetni ezt a fiút, meg szórakozni sem vele, de a szüleim.. A fiú 22 éves.
2014. júl. 3. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
nem megmondtam hogy ne thresht pickeld jungleba? -.-
2014. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Qrva lolos...
2014. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
hulladékarcú dotás
2014. júl. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Szórakozóhelyekre nem mehetek, bár nem is szeretnék, mert nem az én világom."

Olyan sok szórakozóhelyen voltál már, hogy ezt így ki tudod jelenteni? :D


Mások 14 évesen részegen baccnak fűvel-fával, te meg az első randitól parázol? Mondd meg a szüleidnek, hogy randira mész.. Ha nem engednek, akkor kérdezd meg tőlük, hogy ők hogy hoztak össze téged, levélben? :D

2014. júl. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
kata jungle manára építve az op(de akár support is lehet ugyanilyen buildel)
2014. júl. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aki nem tud normálisan, az légyszíves ne írkáljon hülyeségeket!!
2014. júl. 3. 00:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit sem a szüleidnek, majd valamikor hazamész és kész. Nem kell mindenről tudniuk!
2014. júl. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De tudniuk kell, nem vagyok oda az internetes ismerkedésért, lehet akár milyen is a fiú, szólj 2-3 barátodnak hogy ha gázvan ők tudjanak róla hogy hol vagytok, mi is csináltuk már ezt, és tényleg ne menny föl asráchoz nem ismered személyesen, a szüleid meg megengedhetik.
2014. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
fiorával miden lehoztam az egészet
2014. júl. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!