Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők jobban szeretik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülők jobban szeretik, ha a lányuk egyetemistával van? Szülők, elmondanátok a véleményeteket az egyetemistákról és azokról, akik nem tanultak tovább?

Figyelt kérdés
Alapból nem szeretnék menni egyetemre, de a szülei szerintem jobban örülnének, ha egy egyetemistával lenne.

2014. júl. 3. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok szülő van itt...
2014. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagyok, de csak a hülye mondja hogy muszáj egyetemre járni. Egy szakma többet ér mint egy bölcsész diploma...
2014. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, eszembe jutott valami.

Én olyan fiúval járok, aki okj-t végzett. A tesója is okj-t végzett, és a szülei is. Én egyetemre járok, és nem egyszer kaptam már célzásokat arra, hogy értelmetlen, amit tanulok (nyelvszakos vagyok), és igazán elkezdhetném nézegetni az okj képzéseket, ha akarok is majd dolgozni. Néha megkérdezik, mit is akarok majd a diplomámmal (mindig elfelejtik, mert semmit nem értenek abból, amit mondok, pedig nem nagy kunszt), és látszik a tekintetükön, hogy hóbortnak tartják az egyetemet.


Szóval ez személyfüggő. Ők engem naplopó egyetmistának tartanak, én meg őket beszűkültnek, amiért rám akarnak erőltetni egy okj-t annak ellenére is, hogy elmondtam, a céljaimnak semmi köze egyik okj képzéshez sem.


Szóval ne gondold, hogy mindig csak az van lenézve, aki nem gondolkodik egyetemben. Hinnéd vagy sem, fordítva is létezik ilyen...............


L22

2014. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak én zenész szeretnék lenni, azokat meg mindenki bulizós, iszákos csajnak/csávónak állítja be. És én alapból egy olyan gimibe jelentkeztem, ahol szinte megkövetelik a tovább tanulást. Viszont tudom magamról, hogy lusta lennék tanulni, másik suliba nem fogok átmenni és OKJ-s képzésből is valami barkácsolós szakmát szeretnék. Viszont az őseim is azt akarják, hogy egyetemre menjek mérnöknek (mert eléggé értek a matekhoz, a fizikához és az informatikához).
2014. júl. 3. 17:47
 5/15 anonim ***** válasza:

magyarán most mész kilencedikbe?

Én 15 évesen az érettségi ellen is lázadtam, most meg egyetemre járok. Sosem tudhatod, mit hoz a holnap. Én írónak készülök, de tudom, hogy a sok hiú sznob ember többre tart egy papírokkal rendelkező embert (tapasztalat), meg idő közben rengeteg egyetemen tanulható dolog elkezdett érdeklni.

Szóval sosem tudhatod. Ráérsz még ezek gondolkodni. Mindenesetre tanulj rendesen, hogyha az utolsó pillanatban kitalálnád, hogy mész egyetemre, ne legyen miatta fejfájásod.

2014. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2 év múlva fogok érettségizni, tehát 10.-es vagyok. És ezen a témán a buszon kezdtem el foglalkozni.
2014. júl. 3. 18:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Két év sok idő.
2014. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az igaz, csak ha megtudnák, hogy én nem mennék egyetemre, a lányuk viszont igen, akkor az kellemetlen helyzetet szülne és talán nem fogadnának el olyan könnyen.
2014. júl. 3. 18:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok, a barátom egyetemista: őt szeretik a szüleim. A volt barátomnak csak szakmunkás bizonyítványa volt, és őt nem szerették a szüleim, sőt még szokták is neki mondani hogy tanuljon, szerezzen egy jó diplomát. Ez a szülőktől is függ, apukámnak két diplomája is van, gondolom ezért szeretne "okosabb" fiúkat magam mellett látni. :))
2014. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy mellette is egyetemista srácot szeretnének látni, mivel apja történelem tanár (igaz, egy építőipari szakközép iskolában, de tanár).
2014. júl. 3. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!