Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más huszonéves lányok lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más huszonéves lányok lassan férjhez mennek és szülnek, nekem meg még kapcsolatom sem volt. Nagyon le vagyok maradva?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
addig örülj míg nem b.asz át egy pasi sem.
2014. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy még lemaradva.
2014. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt olyan tanárnőm aki 30 éves kora után ment férjhez és egyébként nagyon jól nézett ki :D
2014. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem haladjon mindenki a saját tempójában, ha valaki még nem áll készen, akkor nem kell erőltetni, hát még ha megfelelő partner sincs.
2014. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem. Bár attól függ, mit jelent a huszonéves, de egyre könnyebb lesz majd haladni az életben. be fogod őket hozni, hiszen neked nem kell 8 évig járnod már senkivel mondjuk 29 éves korban, hanem fél év után összeköltözés, majd házasság, gyerek stb.


Olyankor már más az élet:)


27N (nekem nincs barátom, mert fél éve szakítottam, és még a hatása alatt vagyok, de nem félek, hogy "lemaradok")

2014. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!