Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kapcsolatom, és egyrészt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kapcsolatom, és egyrészt szeretnék, de mégse?

Figyelt kérdés

Nem vagyok antiszociális, és nem is arról van szó, hogy nem kellek senkinek, mert jelentkezők lennének.

Hiányzik valaki, rossz egyedül, de mégsem tudok belemenni egy kapcsolatba.

Szeretnék szeretni, de úgy érzem, nem tudok (és ha mégis, félek attól, hogy megint olyat, aki majd nem érdemli meg.)

És ami azt illeti, a szex is hiányzik, de nekem érzelmek nélkül nem megy, így az alkalmi is felejtős...

Van valaki hasonló helyzetben?

Ilyesmi tapasztalatokat várok, vagy véleményt a kialakult helyzetről, hogyan lehetne ezen változtatni.

(A másikat lenéző okostojások és az unatkozó IQ harcosok a hülye válaszaikkal valahogy kíméljenek meg, köszi)



2014. jún. 24. 22:33
 1/5 AfroAmerikai ***** válasza:
100%

szerintem szimplán nem vagy szerelmes.

Béke

2014. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele gondolom lány vagy nő vagy ők fektetnek több hangsúlyt az érzelmekre. Én sem voltam még szerelmes már vagy 10 éve emiatt is maradtam még szűz, de nekem is hiányzik a szerelem és a testi kapcsolat :)


25/N

2014. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsó, ez nagyon kemény. hogy gondolsz erre a szüzességre?

gondolom, így nagyobb súlya van annak, hogy szexelsz vagy nem.

n

2014. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nő vagyok igen, szintén 25.

4 kapcsolatom volt eddig, meg ezen kívül anno volt néhány alkalmi, de rájöttem, hogy az nem az én világom.

2014. jún. 26. 05:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz szeretni?:) Bár én is hasonló helyzetben vagyok, nagyon szeretnék egy kapcsolatot már elég régóta, de amikor odakerülök mindig elrontok valamit, és bizonytalan kérdés, hogy kivel legyen?

Nem jó érzelmek nélkül belemenni, de talán kérdés az, hogy mennyire nyítsz érzelmileg a másik ember fele? Ha semennyire, szerintem arról senki sem tehet.

Szerintem nem úgy müködik az ilyen, hogy távolról, előre kiszemeled, és eldöntöd, hogy kivel, hanem ismerkedsz, és eközben alakul ki minden:D

Legalábbis én úgy érzem, hogy az előítéleteimmel biztosan nem jutok dülőre senkivel.

Általában a flörtöléseknél azt is elég nagy problémának tartom, ha valaki, vagy épp én túlságosan beleélem magam a kapcsoltba, és azzal vagy ő vagy épp én elérem azt, hogy csalódást okozok a bizonytalanságommal. Egyszerűen ha valaki nem érez semmit a másik iránt(ami változhat időközben, ha megismeri), akkor ne tegyen úgy, mintha érezne, mintha valami etikettje lenne az udvarlásnak, hogy szerelmet kell vallani, és romantikus hízelgésekkel elárasztani a másikat.

2015. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!