Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jellemeznétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jellemeznétek ezt a megcsalási formát, ami szerintem elég ritka, úgymond ínyenc?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit lehet arról a lányról mondani, aki a jelenlegi barátjával először fekszik le 1 hónap után, majd mikor elmegy tőle, rá 5órával megcsalja a volt barátjával (akit régen úgyszint megcsalt)?! Amúgy ha ez számít biszex, és a megcsalt barátja semmivel nem szolgált rá, nem csak egy strigulának akarta... Válaszoljatok légyszi mert lehet csak én látom rosszul a helyzetet:S:P,és rendes lány, mivel megvan róla győződve... Sztem ribanc amúgy :D,vagy nem is tudom mi a jó szó rá:P:S
2010. jan. 6. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
mi az "ínyenc" ebben? a csaj egy ordas k*rva, aztán nincs mit ragozni rajta
2010. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kib*szott nagy ribi!
2010. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel először feküdt le az új barátjával, lehet, hogy hirtelen átértékelődött benne az, amit a régi kapcsolatban kapott szexuális téren. Vagy csak le akarta csekkolni, hogy ténylegesen mekkora a különbség a régi és az új között...


Na jó, nem gonoszkodom tovább. De a lélek (ha úgy tetszik, a szív) útjai sokszor kifürkészhetetlenek. Ezt a lányon kívül senki nem tudja, senki nem értheti meg, hogy miért és hogyan történt, sőt erős a gyanúm, hogy még ő sem, és ha meg kellene indokolnia hetet-havat összehordana csak. Ez ilyen, néha megtörténik. Ha veled, akkor nagyon sz@r, de a világ nem tökéletes.

2010. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!