Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oke csajok SOS! Hogy erjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oke csajok SOS! Hogy erjem el, hogy ujra belem essen?

Figyelt kérdés

A srac lakotarsam, regebben jartunk, viszont szakitott. Kb kihasznalt, szo szerint es mivel edes a bosszu nem hagyhatom ki, hogy megne mutassam mit dobott el magatol. Segitsetek! Tippeket kerek mit tegyek, hogy ujra belem habarodjon!

19-L



2014. júl. 4. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyere össze mással, jobban fogja sajnálni, és ha együtt laktok nyögdécselj jó hangosan amíg dugnak. :D xD
2014. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs értelme. Nem éri meg erre pazarolni a drága időt. Az élet rövid, használd ki hasznosan. És szerintem ez nem az.
2014. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez is egy tipp nagyon koszi! :) Viszont a szexet hanyagolnam most :D
2014. júl. 4. 15:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha csak errol lenne szo, siman hagynam is! Csakhogy o tenyleg kihasznalt, megalazoan dobott el, kb mint egy darab rongyot. De arra megis jo voltam, hogy nekem koszonheti hogy jelenleg meg az orszagban tartozkodik...
2014. júl. 4. 16:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék úgy egy lakásban élni valakivel, hogy miután egyszer már jártunk, utána szakítottunk. Nekem ez nem menne. Neked hogy megy? Én elköltöznék onnan, ha a másik nem akar.
2014. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Értem én, de tényleg hülyeség bosszút állni.

Akkor lesüllyedsz az ő szintjére, és azt nem érdemes.

2014. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mivel ez az en hazam, nem hagyhatom el, szugsegem van erre mivel egyetemen vagyok ebben a varosban. O neki meg nincs hova menjen, nincs akkora szivem hogy kitegyem.
2014. júl. 4. 16:07
 8/11 anonim ***** válasza:
A pasiknal sajnos ez turelemjatek, m nekik mindig kesobb esnek le dolgok. Szerintem ne gorcsolj ra es ne foglalkozz vele, hanem mutass teljes kozombosseget iranta, mintha egyaltalan nem erdekelne. Idobe fog telni - sajnos nem hetek, lehet, h honapok - de ha erzelmileg kotodott hozzad, akkor vissza fog jonni. Nem 100%, de nagyobb esely van igy ra, mintha most vele foglalkozol, latvanyosan feltekennye probalod tenni es allandoan a kozeleben vagy. Sok sikert!
2014. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso! :) Ez jonak hangzik
2014. júl. 4. 16:14
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as vagyok megint :) Nincs mit. Nalam ez bevalt tobbszor is. Az elejen nem is tudatosan csinaltam. Dobott a srac, vagy eppen nem kellettem neki akkor, amikor o nekem. Tudomasul vettem - bar eleg szar volt - es tovabbleptem. Aztan eltelt par het, esetleg honap es ujra megtalalt. Arra azert figyelj, h ne kerulj ki teljesen a latoszogebol. Csak ereztesd vele, h mar baromira nem fontos Neked. Ha pl. ker vmit, akkor mondd neki felvarrol, h 2jo, majd esetleg vmikor" :) Vagy ha ir sms-t, akkor valaszolj neki masnap, ne azonnal. Ilyen kis aprosagok :) Drukkolok!!
2014. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!