Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy en vagyok kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy en vagyok kicsit tudatlan, de miert teszik fel egyes csajok az osszes fenykepet magukrol, amelyet csinaltak?

Figyelt kérdés
Elmennek bulizni, csinalnak mondjuk 30 kepet, abbol tetszik nekik 10-15 es ezeket felteszik. Mellesleg nem szamit nekik, hogy majdnem ugyanolyan 2 kep, de azert fellokik a netre. Mi ertelme van ennek?
2014. júl. 4. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Magamutogatásnak szánják, hogy mindenkinek tetszenek. Azt hiszik érdekel bárkit is.
2014. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem nem vagy tudatlan, ezek azok a pontok a nőkben, amit a férfiak nem értenek meg... :-)


Pedig semmi bonyolúlt dolog nincs benne, arról van szó, hogy a nők imádnak tetszelegni, ez egyes tipusoknál abból adódik, hogy nincs elég önbizalmuk, és így a digitális térben próbálnak pozitív visszajelzéseket kapni... :-)


Mások meg tudják magukról, hogy jól néznek ki, ezért... ...az egészben csak az az érdekes, hogyha ennyire exhibicionisták a nők, akkor mi a pék f*s.z*áért panaszkodnak, hogy őket mindenki csak meg akarja tömni??? :-)


Fogadd el így a nőket, ők így sikerültek! :-)

2014. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert így tartja kedvük. Te miért nézed?
2014. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3! Tudod a hulye is latja, hogy amikor felmegyek vannak egyesek, akik minden heten pakoljak fel az uj kepeket!

Amugy tobbi ertelmes valaszado, miert van az, hogy egyes csajoknak pedig alig van fenn fenykepuk(max olyan 20-25), mig a tobbieknek 200 korul van.

2014. júl. 4. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert ők így gondolják jónak. Nem kell annyit foglalkozni másokkal, én például nem is használom a közösségi oldalakt.
2014. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek üres nők.

Amúgy meg ők úgy gondolják :), hogy azok nem egyforma képek, mert az egyiken mondjuk a belőtt frizurájuk mutat jól, a másikon a szép sminkjük, a harmadikon meg a beállított dekoltázsuk. :D :D

Csak mi földi halandók nem vesszük ezeket észre és leegyformázzuk. :D

2014. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki csak magának látja teljesen különbözőnek az "ugyanolyan" fotóit. Láttam én már ilyet fiútól is..
2014. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én nőként sem értem. Meg valóban srácoknál is van ugyanilyen.

Vannak, akiknek muszáj valamit posztolni, különben nem lájkolják és akkor már nincs élet és megáll a világ, vagy nem tudom. Vizsgaidőszakban is volt, aki napi legalább egy képet felrakott: macbook, valami nasi, előtte meg a gépen megnyitva a tanulnivaló, és most akkor sajnáljuk, hogy ő tanul. Majd este egy kacsaszájas selfie (pont olyan, mint az összes többi) kiírva, hogy épp hova indul szórakozni. Reggelre valami megható életkép egy tábla csokiról, a másnaposságra bevett gyógyszerről, és hó elején a hello july please be good szintű marhaság.

Hogy mi értelme van, azt hosszas gondolkodás után se fejtettem meg. :D

Részemről ha valahol képek készülnek, kiválasztom a kedvencemet, felteszem profilképnek, ha valami olyan esemény van, bejelölnek, felteszek csoportképet, de ennyi. Sose sírtam még a sarokban, hogy csak 45 lájkot kaptam a legutóbbi képemre.

De gondolom nem vagyunk egyformák. :D Van, aki éjjel-nappal telón is ott lóg a facebookon, van, aki meg tesz rá jó nagy ívben. Van tiltás, meg lehet tartani napi szórakozásnak (én legalábbis jókat röhögök néha rajtuk :D). Megérteni szerintem nem fogjuk a dolgot.

Eleinte amúgy azt hittem, hogy visszaigazolást akarnak az ilyennel, de nem hiszem. Alig kapnak lájkokat meg deszépvagy szercsilávcsi kommenteket a 25. ugyanolyan képhez már, gondolom csomóan letiltották meg unják. Ebben a kategóriában inkább azok neveznek, akik ugyanazt a két profilképet váltogatják naponta meg megosztják a saját képeiket.

Szerintem ez valami kényszerbetegség. :D

2014. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!