Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ti milyen esetben közlitek egy lánnyal/nővel, hogy már régóta nem szeretkeztetek?

Figyelt kérdés
Egy "hogy vagy?" kérdésre közlitek akár olyannal is akitől nem akartok egyébként semmit?
2014. júl. 4. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mást nem is, de szexet biztos akar az illető.
2014. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én közlöm az olyan lányokkal is, akiktől amúgy semmit nem akarok.
2014. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nő vagyok, de ezt leginkább a baráti kapcsolataimban van, hogy teljesen bizalmasan elmondanak ilyeneket. Mintha fiúknak panaszkodnának.


Szóval ez nálunk azt jelenti, hogy mint bizalmas barát kezel engem. Nem mint nőt.

2014. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam volna, de egyáltalán nem ismerjük jól egymást, ezért volt furcsa. :/

1 és 2 pedig más véleményen van, egylőre nem vagyok ki a vízből:))).

De köszi az eddigieket.

2014. júl. 4. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Megmondom simán.
2014. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!