Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha 1fiú oda megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha 1fiú oda megy hozzátok (pl. buszon vagy utcán) és van barátotok vagy nem jön be nektek olyankor hogy közölnétek vagy közlitek vele?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
így közlik:hahahahahah
2012. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
tapasztalat :/
2012. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Hozzám eddig mindig olyan szöveggel jöttek oda, amiben szerepelt, hogy van-e barátom, erre meg egyszerűen annyit mondok, hogy igen van. (tényleg van, nem lerázós duma)
2012. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocs van barátom, ennyi
2012. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
C
2012. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy odajön, és elkezd velem beszélgetni, mindenféle olyan dolog nélkül, hogy próbálkozna, akkor elbeszélgetek vele, minek közölném ezt?

Ha pedig el akar hívni valahová, vagy ilyesmik, akkor megmondom, hogy bocs, de van barátom... ennyi.

2012. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
te meg primitív!
2012. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Általában hozzám mindig idióta szöveggel jöttek oda, meghúznának, orrba-szájba nyomnának, jók a csöcseim, szóval itt elég kulturálatlanul nyilatkozok meg én is.

Amúgy semmi extra, megmondom, hogy foglalt vagyok és kész.

2012. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem már volt ilyen. Odamentem egy nagyon szimpatikus csajhoz, ő is nézett engem. Megkérdeztem Tőle, nem zavarok-e, elkezdtem vele beszélgetni, tök jól elbeszélgettünk, aztán hirtelen mondta, hogy van barátom. Mondtam neki, semmibaj, hazakísértem, és ennyi.
2012. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Pont valamelyik nap akadtam ki, h mi ütött az emberekbe :O A városban mászkáltam egész nap (Pesten) és 3an próbálkoztak be az UTCÁN! O.o...Az egyik kávézni akart, a másik az aluljáróban jött oda a 3.meg csak úgy odacsapódott mellém séta közben, h lehet e udvarolgatni. lol. Mind3nak ugyanaz volt a szöveg: "Ez nagyon kedves,köszi de nem hiszem, hogy a barátom örülne neki." :) függetlenül attól h most tényleg van e v nincs.
2012. jan. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!