Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal srácok (14-18)! Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok (14-18)! Mennyi a környezetetekben a homoszexuális fiatal?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, főleg a tegnap este után, h a mostani tinik között nagyon magas az arány.

Állítom, h 30%, ha nem több.



2014. júl. 5. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Ühümm, és melyik statisztikai hivataltól jött ez a 30%? Vagy netán egy nem-reprezentatív kutatást végző matematikus doktorhoz vagy netalán professzorhoz van szerencsénk?
2014. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Tegnap Pesten több köcsögöt láttam, mint eddigi életem folyamán. 2 még csókolózott is, rohadt undorító volt, így nyilvánosan. (Nem az exhibicionista ratyifesztiválon voltam)
2014. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
szerencsére felénk rendesen kezelik ezt a betegséget, aki nem gyógyul remélem belehal...szóval eléggé alacsony
2014. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehetne értelmes válaszokat is?
2014. júl. 5. 12:03
 5/11 anonim ***** válasza:

ez is a Zinternet mijatt van.


[link]

2014. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Előzőeknek az a statisztika az ő véleménye volt, amit írt is, nem mondta hogy kimutatás.


Én meleg vagyok, de nincs egy meleg ismerősöm sem. A suliban csak össz kettőről tudok akik valahogy lebuktak azt kész. Am nincs túl jó társadalmi életem, de tényleg nem nagyon gondolok ilyen nagy számokra mint a 30%.

2014. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kössz, végre egy értelmes válasz

Az elsővel meg ne foglalkozz, egy rossz bu...zi.

2014. júl. 5. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Szia.Én is észrevettem,hogy a mai divat úgy öltözködni és viselkedni,hogy azt hiszed más az illető,de nem.

Rengeteg embert megkérdeztem,akiről azt hittem, fiatalokat,

de tévedtem.

Úgyhogy sajnos nem a ruha teszi az embert.........

2014. júl. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én is meleg vagyok de ahol lakom egy kimondott meleget ismerek de az is vagy 40éves..az a baj hogy biztos sokan vannak akik azok csak nem merik válalni (én sem kürtölöm világgá) ezert nem lehet pontos számot mondani de biztos hogy meg lenne mindebki lepődve ha a körülötte lévő összes meleg egyszerre felválalná hogy meleg.. és én azt hallottam hogy kb minden 10fiu meleg:D de jó is lenne..:( :D
2014. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

5-7% körül van a melegek aránya, biszexekkel együtt lehet 10-15% kb. Az tény, hogy a mai tinik közül tényleg sok tűnik első blikkre melegnek, de ez csak a mostani divat miatt tűnik így.

24/F(m)

2014. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!