Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szabad kimutatni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szabad kimutatni az érzelmeket a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

Alig másfél hete járok a lánnyal. Nagyon nagyon jól megvagyunk, szex is volt már. Összebújások, stb...2 órán keresztül csak simogattuk egymást és beszélgettünk valamelyik nap is.

Ő sokszor írja, hogy hiányzom, meg hogy "imádlak :$" jo lenne összebújni stb stb.

Én természetesen viszonzom ezeket, de nem nagyon akartam eddig kimutatni a dolgokat.

Félek, ha kimutatom, hogy mennyire is fontos nekem már most, akkor elrontom az egészet.

Viszont ha meg nem mutatom, félek, azt hiszi, hogy én nem is érzek iránta semmit, miközben nagyon nincs így!

Távkapcsolat! 50 km re vagyunk egymástól. Hetente 2x talizunk.

Vélemények érdeklenének, hogyan kellene viselkedjek, mert komoly kapcsolatra számítok tőle, és én is így fogom fel!

23/F

21/L



2014. júl. 1. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte szerintem.
2014. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokaknak jobban bejön az őszinteség, mint ha megjátszanád magad.
2014. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Semmenyire és később sem. Akkor végig te leszel a főnök
2014. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Valamennyire ki kell,hogy érezze,hogy kölcsönös az érzés,de nem szabd túlzásba se vinni,aranyközépút,de te is modnhatod neki,h hiányzik szereted,stb.
2014. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ha nem mutatom ki, akkor úgy érzi majd, hogy nem kölcsönös a dolog, ezért kvázi lankadni fog az érdeklődése irántam...
2014. júl. 1. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfi nem attól férfi, hogy megjátsza az érzéketlen fatuskót, hanem hogy felvállalja az érzelmeit.
2014. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mutasd ki, de ne túl erőszakosan! az 5 szeretet nyelvet ismered? ha az ő szeretet nyelvén mutatod ki de nem tolakodóan akkor meg fogja érteni :)

21F

2014. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Könnyűvérű szuka
2018. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!