Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti az utcán odamennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti az utcán odamennétek egy lányhoz, aki egyedül sétál?

Figyelt kérdés
Leszólítanátok, ha tetszik? Ha csináltatok már ilyet, mi volt a reakció?
2014. júl. 5. 12:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nem. tuti elküldebe a rákba
2014. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Csak úgy a semmiből nem.. Ha ismerkedne akkor legalább rám mosolyogna.
2014. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Valószínűleg perverz szemetek lennénk és lefújnának paprikasprayvel. :D Amúgy ha úgy adná a helyzet miért ne?
2014. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Érdekes, én lány vagyok és örülnék ha valaki odajönne beszélgetni. :)
2014. júl. 5. 12:07
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem; legtöbbször kifejezetten ellenségesen néznek rám, vagy rám sem néznek. :D
2014. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem
2014. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Ha szimpatikusnak tűnik a lány, és így első pillantásra, úgy látom rajta hogy én sem vagyok neki teljesen közömbös, akkor miért ne? Max nemet mond, és akkor ugyanott vagyok, mintha semmit nem tettem volna.
2014. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én is örülnék neki kérdező :) Max csak a cigók szoktak odajönni.
2014. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Dehogy örülnék, csak,ha valami nagyon helyes ritka példány szólítana le annak örülnél. HIdd el tudom én milyen megalázó, ha leszólítok egy lányt és elküld a fenébe, mert csúnya vagyok. Én jó ideje már nem is szólítgato le lánykat rájöttem minden a külsőn múlik nem azon, hogy van-e merszed leszólítani a lányokat.
2014. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem utcai történet, vonaton beszélgettem egy lánnyal leszállás előtt pár percet. Olyan az egész mint egy bomba hatástalanítása, nehéz megtalálni a pillanatot amikor illik elkérni a számát.

Mert akkor válhatok a kedves idegenből az ellenkezőjévé.

Kedves kérdező, te merre laksz?

2014. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!