Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül fogok meghalni!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok meghalni!?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.. 2014-es divat ellenére még szűz, sőt még nem is csókolóztam soha.. Általában azt hiszik, hogy a beképzelt, fa*imádó tömegrib*c vagyok.... igazából nem értem miért.. nem pakolom ki azt amim van, nem rázom magam és nem viselkedek kihívóan, néhányan mégis egyből az előbb leírtaknak titulálnak, ismeretlenül... 2 évig vártam egy fiúra, aki elvileg szeretett, de nem akart kapcsolatot.. hah.. kár, hogy hittem neki. Azóta még szóba sem álltam úgy fiúval, hogy "ah vele még akár lehetne is valami". Mindenhol csak a nyo*orék, puncimágnes páwák vannak, a normális pasik meg 90%-ban foglaltak. Ha egy fiú közeledni is kezd, megijedek... Félek, hogy szánalmasnak tartanák, hogy még nem nyúltam hozzá úgy fiúhoz... és a csalódástól is rettegek... nem érzem magamat elég szépnek, elég jónak.. Ha belenézek a tükörben van, hogy sírvafakadok.. gyűlölöm magamat, úgy ahogy vagyok.. Álalában hajnali 3-4-ig tumblizok, aztán dél körül felkelek és valahogy lefoglalom magam, hogy minél előbb vége legyen a napnak.. Ritkán járok el otthonról, vannak "barátaim" de egyik sem valami álombarát... mindenkit kibeszélnek, elárulnak... Bulizni 1x-2x megyek csak, azt sem élvezem valami túlzottan, mivel a többiekkel ellentétben, nem iszom magam le a földig, nem cigizek és nem drogozok.... ahogy a 70%-uk. Szinte mindig csak egyedül ücsörgök a szobámban az imádott macskámmal, nutellával és a laptopommal..... Ez valószínűleg az én hibám, de 40 évesen is ugyan ez lesz a napirendem és én leszek a város macskás nénije, aki nem talált magának férjet...... Egy roncs vagyok.. Szerintem nincs még egy ilyen szerencsétlenség mint én.. Hogy tudnék magamnak egy picurka önbizalmat is varázsolni?.. Vagy reménytelen és tényleg egyedül fogok meghalni? jézusom. a végén még filmet is készítenek majd rólam.. forever alone.

2014. jún. 28. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. 18 éves vagyok és nincs barátnőm :) és nem is volt... :D
2014. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz te még tapasztalatlan vagy.És ahogy kiveszem te erőltetnéd.Semmi hiba nincs veled csak futni és rohanni akarsz,mert azt hiszed ettől jó lesz.Van még időd ezen rágódni.Változtass belül,éld az életed,nézd a szépet,ne érdekeljen más véleménye a barátaid közül.
2014. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Több mint valoszínű, hogy egyedül fogsz.
2014. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15 vagy.. Ez a tinikor dilije amiben most szenvedsz. Önmaggaddal nem vagy kibékülve,meg a fiú problêmák. Tipikus. De nyugi,semmiről nem vagy lemaradva. Sőtt...
2014. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha igy állsz hozzá a dolgokhoz akor igen.

Am meg csak 15 vagy. Én 17 és szűz, pasim sem volt még. Nem azért mert nincs jelentkező, hanem azért, mert még nem kell. Ennyi.

2014. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Eddig olvastam: "15 éves vagyok".Menj már a hülyeséggel :D Hogy halnál már meg egyedül?xD Ott van csomó 20-on éves, akiknek szintén nem volt még barátnőjük és még előttük is ott az egész élet, te meg még náluk is fiatalabb vagy, szóval bőven van még időd, nem maradtál le semmiről :D És egy ilyen őszinte komment után gondolom nincsen kedved ismerkedni, de ha mégis akkor szívesen beszélgetek veled erről :D (Közben az olvasás végére értem.)
2014. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon félreérthettél. Futni akarok valaki után?:D 1x voltam szerelmes, 2 teljes évig csak vártam. Nem futottam senki után... Türelmes voltam... Nagyon tetszett a fiú, sokat beszéltünk fb-n és élőben is többször.. Egyik barátnőm nagyon jó haverja volt.. Kiderült, hogy én is tetszem neki... Ekkor elárulta, hogy a fiúkat is szereti, azaz biszex. Nem érdekelt.. Megmondtam neki, hogy így is elfogadom.. Pár hónapra rá, elmondta, hogy szeret.. Mielőtt komolyabb lett a dolog, következett egy nagyobb fordulat, amit ide nem szeretnék kiírni. Összevesztünk, nagyon. Hónapokig nem beszéltünk. Mostanában megint néha-néha beszélgetünk, de semmi több. A másik, hogy miért ne lennék érett egy kapcsolatra?.. oh pls. ennyiből hogy tudtad ezt megállapítani. Mellesleg szerintem jóval érettebb vagyok, mint a 2014-es 15-16 éves átlag.
2014. jún. 28. 19:06
 8/19 anonim ***** válasza:
jah
2014. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Úgy értettem futni akarsz ebbe az egész dologba.
2014. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Istenem... elolvastam az első pár sort elég is volt, te mit akarsz 15 évesen??? Jesszusom! A kérdésből minimum azt hittem valami 28as szűz pasi vagy!! Én 15 voltam amikor megkaptam az első csókom, most vagyok 20 és még mindig szűz, mivel ÉN nem akarok senkivel sem lefeküdni! Engem is mindig leku rváznak, sőt már kaptam a "na ezt a csajt is tuti már guggolva b asszák"-at is, na és aztán? Én tudom hogy nem vagyok k urva onnantól meg szarok mindenkire!! 15 vagy, foglald el magad szépen, sporttal és tanulással, szórakozz a barátaiddal azt csókolom, a többi majd jön magától.
2014. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!