Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, aki lefeküdne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki lefeküdne egy egészen vékony csajjal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok magas lány (kb:164cm), de nagyon vékony és hiába szép az arcom húsz éves létemre nagyon kislányos a megjelenésem. Emiatt, ha megyek az utcán és megnéznek, rögtön az jut eszembe, hogy "biztos jól megetetnének", hogy hízzak, meg ez már "extrém vékony csaj".

A kérdés lényege az, hogy nőként úgy gondolom, hogy az alakommal megöltem a szexuális kisugárzásomat.



2014. júl. 5. 15:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ez csak egy elméleti kérdés, nem ajánlat, nyugalom.
2014. júl. 5. 15:20
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sztem egy igen vékony csaj is lehet sexy! :)
2014. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Van aki tényleg túl kislanyos így.

Izmosodj egy kicsit.


Volt mar baratod?

2014. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb lefeküdne veled, szerintem feleslegesen aggódsz. Amúgy én is. 21/F
2014. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez igazán nem lenne probléma. Mindenkinek más az ízlése, mást szeret. Számomra vonzó lennél nem mindenkinek a kedvence a hatalmas mellek és a szinte már-már gettósegg.

Emellett mondtad hogy szép arcod van, az nagyon sokat dob rajta. ;) 19/F

2014. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
igen, 1 egészen vékony férfi ;)
2014. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Simán 32 f irj ma megduglak
2014. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hogy a viharba ne,bár nekem inkább kapcsolatra is kellenél,aztán jöhetne majd a szex hozzá.Hasonló helyzetben vagyok,16-17nek néznek mert kisfiús arcom van,plusz vékony is vagyok hozzá.Nekem pontosan az ilyen lányok jönnek be a legjobban. :)

23/F

2014. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztos hogy le!
2014. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!