Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a nők, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők, hogy nem a magasság meg a testalkat/súly számít, amikor egy alacsony vékony srác már alapból 0 eséllyel indul a nők 90 százalékánál?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az magas vékony srácokat utoljuk, nem tudtad??
2014. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor a maradék 10%-nál próbálkozz. mondjuk azt jó lenne tudni, hogy a "vékony" mit takar.
2014. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miért egy nagydarab, 2 méteres lány nem indul hátránnyal a pasik 90%-nál? ilyen alapon...
2014. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tudtommal ritkább egy nagydarab 2 méteres lány, mint egy alacsony vékony fiú

de még neki is nagyobb esélye van bepasizni

2014. jún. 11. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:

ha csak csont es bor a fiu azt nem szeretem (legyen rajta egy pici valami engem nem erdekel hogy husi vagy izom)

de en is alacsony vagyok (nagyon) es nem is nagydarab, szoval en nem keresek egy ket meter magas, nagyon kigyurt pasit (se alacsonyat es nagyon kigyurtat se magasat es vekonyat...)

igen is szamit a kulso de lehet egy alompasi ha kozben allandoan atver es kihasznal :)

2014. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Regisztrálj fel egy társkeresőre és megláthatod,hogy a nők többsége leszarja,hogy milyen magas vagy,amíg legalább vele egy magas vagy.Ismerek olyan lányt aki 180 centi magas és volt már nem egy alacsony pasija.Szóval nem a testi adottságaidban van a hiba,hanem abban,hogy túlagyalod a dolgokat,ahelyett,hogy cselekednél.
2014. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

miért akarnál a nők - szerinted - 90%ának megfelelni?

nem értem.. mindenki azt keresse ami hozzá illik..

2014. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

ritkább az alacsony fiú, mint a nagy lány,aha..

az önsajnáltatás viszont saaaaaaaaaajnooooooos eléég gyakori..

2014. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
# 5/8 akkor vegyél kilóra fiút buta, felszínes liba! -.-
2014. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!