Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról? Miért tesz valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Szép lány és sajnálatból lefekszik csúnya vagy depressziós vagy olyan fiúkkal akiknek kicsi az önbecsülése és elesettek
2014. júl. 5. 16:08
 1/7 anonim válasza:
te az a lány vagy ?
2014. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fa szhiányos
2014. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát, én nagyon örülnék egy ilyen lánynak. helyreállna az önbecsülésem, amit jó sok lány tönkrezúzott. annyira szerencsétlen nem is vagyok, csak már nem merek lányokat megszólítani az utcán, ismerkedés miatt.
2014. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amint megtudnám, repülne is. Nem szorulok könyöradományra.
2014. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Ennél jobban fiút megalázni nem lehet.

Ha kiderül, hogy szánalomból feküdtek le vele gyanítom végleg összeomlik a férfiúi önképe.

Senkit nem szabad megalázni a férfiasságában/nőiességében!

2014. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet lepontozni, de okosabb lenne utána olvasni, merthogy tény.
2014. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gorgo 20 ***** válasza:

szerintem a csúnya vagy depressziós vagy kicsi önbizalmú pasik is meg érdemelnek olykor-olykor egy kiadós baxást...

Ha meg ismersz valami új csajt , nem tudhatod kik és mik jártak benne..

2014. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!