Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lefogyok utána tényleg ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefogyok utána tényleg ki fogok ábrándulni a srácokból?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el fogyni, elég gyorsan mennek le a kilók, viszont egyre jobban azt érzem, hogy ettől csak rosszabb lesz.

Eddig még nem volt soha barátom, most viszont elkezdtek érdeklődni nagyon sokan.

De valahogy megkeseríti az egészet az a tudat, hogy régebben le se sz.rtak volna a kinézetem miatt- ergo nem is én kellek nekik, csak a testem. És emiatt mindegyik fiútól undorodni kezdtem, akit érdeklek.

Mit csináljak?


2014. júl. 5. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kislány, a legtöbb embernél már évezredek óta úgy működnek a dolgok, hogy meglátják megtetszik megismerik...

Ha nem tetszik valaki akkor a belsője sem érdekel.

És ez teljesen normális dolog.

2014. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elsőre csak a külsőd alapján tud ítélni és olyannal tényleg ne gyere össze akit csak ez érdekel

Keress olyat, akinek a belsőd is tetszik :)

2014. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Na ne jatszd a martírt mar bocs.

Neked kéne egy izomtalan,csapott,kövér fiú? Nemnem..


Én is ronda testű voltam de magamért sportoltam és lettem vonzóbb. Én se kellettem senkinek.


Egyébként miért fogysz ha nem érzed jól magad?

18/F

2014. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért fogyok, mert orvos leszek és nem engedhetem meg magamnak, hogy kövér legyek. Nem vennének komolyan a betegeim, és meg is érteném őket.
2014. júl. 5. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:
gondolom közrejátszik eléggé az is hogy egyre elégedettebb vagy magaddal, amit egyértelműen észrevesznek rajtad..
2014. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na még egy előítéletes nő "emelkedett"...
2014. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok előítéletes, ezt TAPASZTALOM.
2014. júl. 5. 17:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked miért rendkívül nehez megérteni hogy egy sportos csaj sokkal vonzóbb mint egy hurkás.


Arra persze nem valaszolsz hogy neked a csapott,túlsúlyos vagy a normalis testű férfiak tetszenek..

2014. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ezek után előítéletes vagy, mert már nem tudod az egód miatt megkülönböztetni, ha egy fiú csak a testedet akarja, vagy a belsődet megismerni.
2014. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos-és cseppet sem fröcsögő- válaszaitokat arra, hogy hogyan tudnék ezen változtatni.
2014. júl. 5. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!