Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan maradi vagyok, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan maradi vagyok, mert nem küldök meztelen képet a neten?

Figyelt kérdés
Szerintem nem bennem van a hiba, hanem ezekben az emberkékben, akármennyire nagynak érzik magukat. Miért tiszteljek meg valami unatkozó véglényt, akit valószínüleg soha nem is fogok személyesen megismerni, ilyen fotókkal? Szeretek dumálgatni a neten, de a színvonal sajna csúszik a bányászbéka sejhaja alá. Én ennek ellenére sem akarok lesüllyedni, ès lenézem ezeket az olcsó embereket, akik pár sor után bárkinek elküldenek ilyen képet, és megsértődnek, ha azt mpndom, hogy ha már ennyire mutogathatnékod van, akkor miért nem pénzért csinálod legalább xD

2014. júl. 5. 19:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

DT50...a legkeményebb :D

Ne mutogasd magad ha nem akarod és úgy van jól.

2014. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy maradi vagy, de nem értem, ezen miért problémázol. Én is maradi vagyok, de nagyon durván, mert még a saját páromnak sem vagyok hajlandó képet küldeni - ne legyen már rajta a meztelen képem egy kitudjahollévő szerveren! Akinek ez nem tetszik, keressen magának mást :)
2014. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy maradi. Csak óvatos! :)

Na de random emberek tuti hogy továbbadják a képet. Még ha a barátod volna... de vele is szakítasz, összevesztek, aztán először csak a haverjai recskulnak rá mígnem az egész interneten el nem érhető lesz. Jó, persze annyi kép van, hogy valószínűleg sosem látod viszont, főleg, ha nem keresed. Ha meg ott van, az is csak akkor ciki, ha egy ismerősöd találja meg.

2015. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ma egy délamerikai férfi letolt gatyás képet küldött (nem kértem rá), de a feje olyan csúnya volt hogy legalább azt eltakarhatta volna xD ráadásul nem is társkereső oldalròl volt és mégis...
2015. febr. 4. 02:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!