Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátom tesójába?

Figyelt kérdés

Előre már utálom magam.... mint ahogy utáltam régen az "ilyen" lányokat. Azonban velem is megtörtént... a szívem rosszul választott. Barátommal 2 éve vagyunk együtt lassan, nagyon szeretem, ő az első szerelmem, minden szuper a kapcsolatunkban, nem mondanam, hogy kihűlt vagy hasonló. A bátyja Ausztriában tanul jelenleg, csak pár havonta jön haza 1-1 hetekre. Már amikor barátommal összejöttem, akkor jóba lettem vele. Az utóbbi 3-4 hazalátogatása során viszont elkezdtem mást érezni... amikor megtudtam, hogy hazajött, elkezdett hevesen verni a szivem. Átmentem barátomhoz, és ő is ott volt. Adott két puszit és úgy éreztem, hogy teljesen elpirultam és muszáj fel-le rohangálnom, de legalábbis nevetnem mindenen - pont, mint egy 13 éves. Nem tudom, hogy mit tegyek... ez elég kellemetlen, tudom. Viszont barátomnak is kezd feltűnni, főleg hogy úgy érzem, a tesója sem közönbös irántam. Nem szeretnék olyat, hogy szakítok vele és összejövök a tesójával... de kellene valami egyéb jó tanács, hogy mit tegyek???

L/19



2014. júl. 6. 01:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj velem még ilyen nem történt,hasonló helyzetbe nem kerültem de szerintem próbáld kerülni vele a találkozásokat és mikor tudod hogy ott van akkor találj ki valamilyen kifogást hogy nem érsz rá vagy vmi.Az lenne szerintem a legjobb megoldás ha megpróbálnád elfelejteni..;)
2014. júl. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy dolgot kihagytam: egyik ismerősünknél lesz Balatonon egy 1 hetes "buli", ahova mindketten hivatalosak vagyunk. Ő tudom, hogy megy és én is már biztos, hogy megyek. Ott sajnos nem tudom kerülni :( pedig alapból nekem is ez lett volna a nagy tervem..
2014. júl. 6. 01:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Nemsokára jön a kérdés: "Lefeküdtem a barátom bátyjával, mi legyen?"
2014. júl. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát próbáld kerülni a társaságát..hidegen válaszolj neki hogy érezze nem érdeklődsz iránta...Ha pl.: egy kocsiba vagytok hallgass zenét,nézd a tájat stb.:) Meg ha úgyis Balatonon buliztok akkor töltsd az időt a barátoddal!:)
2014. júl. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

01:50 - Biztos, hogy nem! Bár azért nevettem a válaszon :DD

Első és utolsó: köszi a segítséget. Muszáj leszek elfelejteni őt...

2014. júl. 6. 01:52
 6/12 anonim ***** válasza:
2014. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ajjaj.:DDD

Mi az h felejtse el?? :DDD Ha érez iránta valamit,és a szíve azt sugja ,hogy igen,akkor hogy tudná már elfelejteni?? :DD Ez soha senkinél nem mukodott,és nemis fog. Itt a nagy kérdés,hogy szereted e még a barátodat?? és most erre a kérdésre ugy válaszolj,hogy az 10000 százalékosan oszinte legyen.:D máskulonben nem tudok segíteni....nos??

2014. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szeretem!!! Nagyon nagyon nagyon. Lehet, hogy a tesója iránt csak erős vonzalmat érzek...
2014. júl. 6. 18:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig én azt akartam javasolni, hogy hagyd ott a barátodat, ha valaki más iránt (mindegy, hogy a testvére vagy más) erősebb vonzalmat érzel, mint a barátod iránt. Lehet, nem fogsz összejönni a testvérével(ha eddig össze nem jöttél?), de ha más iránt többet érzel, akkor hagyd ott, aki kevesebbet jelent neked.Ha annyira szereted a barátodat, akkor nem tudtál volna beleszeretni a testvérébe. Szerintem legyél egy kicsit magányos, utána pedig csak egy igaz szerelemmel kezdjél.
2014. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot :) megpróbálok jól dönteni.
2014. júl. 7. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!