Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok azt hiszem az edzőmbe. Most mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy ideje,nagyon össze zavarodtam,azt hiszem szerelmes vagyok a karate edzőmbe.Mindig arra a cuki mosolyára gondolok,meg alig várom az edzéseket,csak hogy láthassam őt. Furcsa módon,edzések előtt,nagyon izgatott leszek,mintha Pillangók repdesnének a hasamban. Eddig nem éreztem így,csak az a nagyon cuki mosoly,valamiért nagyon elvarázsolt. Mi egymás előtt öltözködni is szoktunk,mivel az edzéseket a szabadban végezzük. Szóval mikor látom őt át öltözni,olyan jóképű,az izmos hasa,láttára zavarban leszek,köpni,nyelni nem tudok ilyenkor. Attól félek hogy észre fogja venni,és a többi csapat társam is. Ő 25 én meg 15,és van egy barátnője akivel 5 éve együtt van,nem akarom szét választani őket. Nem tudom mégis mihez kezdjek,mert attól félek hogy észre fogják venni,mert egyfolytában róla beszélek a barátaimnak is,és már ők is meg kérdezték hogy én bele vagyok zugva az edzőmbe persze,letagadtam de már nagyon feltűnő mindenkinek. Bocsi hogy egy kicsit hosszú lett,kérlek segítsetek.(15 lány)

2014. júl. 5. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Iratkozz ki.
2014. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom abba hagyni a karatét,egy éve karatézom,volt már ugy mikor beteg voltam hogy nem mentem edzésre 2 hétig,ő meg üzengetett hogy menjek...
2014. júl. 5. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Keresned kéne inkább egy korban jobban hozzád illő srácot :)
2014. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy komolyan venne egy 15 éves lányt. Szerintem tudatosítsd magadban, hogy ez csak rajongás. ha szeretsz edzéskre járni szerintem ne hagyd abba, csak érzelmileg próbáld meg elhatárolni magad a pasitól. Nehéz, de meg lehet csinálni.
2014. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!